Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, hogy reagáltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, hogy reagáltok, ha egy férfiismerősötök látványos hízásnak indul? Van akinek tetszik?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról, ha egy ismeretségi körben lévő férfi minden előzmény nélkül egyszer csak elkezd látványosan hízni, pocakosodni? Vagy ha régebben nem láttátok, és meglátjátok jóval kövérebben?


Van akinek bejön, tetszik az ilyen változás?


Nem extrém méretekre gondolok, hanem átlagos magassághoz 90-100 kilóra.


Kort is írjatok!



2018. nov. 20. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem tetszik. Koromtól független, soha nem tetszett.

Nem szólnék semmit, nem olyan fajta vagyok, akiben semmi filter, csak hányja ki, amit meglát.

2018. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
csúfolni kezdeném
2018. nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa lenne számomra de nem tennem szóvá mert nem az én problémám nincs hatással az életemre nekem nem lesz jobb vagy rosszabb hogy ő hogy néz ki . Nem is igazán érdekel mi miért és hogyan hízik el

Saját magamra ugyelek a többi nekem nem számít

N24

2018. nov. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem igazán érdekel a random férfi ismerősöm testzsírszázaléka. Ha nagyon extrém a változás, akkor magamban csodálkozok egyet, aztán kész. Ha nem extrém, akkor szerintem fel se tűnik.

Tetszeni nem tetszik, egészségtelennek gondolom.

2018. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%
Tuti kicikiznénk :)
2018. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez attól függ hogy előtte a magasságához képest milyen volt . Pl 180 centisként 55 kilós ami elég sovány még akkor is ha szálkás .. aztán magára szed egy egy 20-25 kilót az inkább férfiasodásnak tudható be , mint sem zsír disznóvá válásnak . De ezt a nők tudják , náluk is van olyan aki az extrem vékony férfiakat szereti és mos fajtát.
2018. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Diszkréten megtudakolnám tőle, hogy történt-e valami baj, vagy beteg-e.
2018. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk a szerelem hatására felszaladt némi pocak a páromra azóta, hogy együtt vagyunk. Nem durván, de azért látszik, mert előtte teljesen lapos hasa volt.

Ez annak tudható be, hogy rengeteget járunk étterembe, nyáron a nyaralások alatt is jókat ettünk, plusz ugye az a fránya sör. :P

Nem zavar, szeretem így is. Jó, itt nem látványos kandisznósodás történt azért, ha most tovább hízna, biztosan máshogy állnék hozzá. Vagy nem tudom. De addig, amíg őt nem zavarja, addig engem nem fog. (Mondjuk mostanában mondogatja, hogy ez így már nem lesz jó.)

2018. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Valakiket nagyon bánthatott a véznából férfiassá válásom. Kösz a lepontozást , nekem ez nem fáj! :D
2018. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet óvatosan szóvá tenném amikor ketten vagyunk, hogy minden oké, mert mintha hízott volna.
2018. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!