Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, hogy reagáltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, hogy reagáltok, ha egy férfiismerősötök látványos hízásnak indul? Van akinek tetszik?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról, ha egy ismeretségi körben lévő férfi minden előzmény nélkül egyszer csak elkezd látványosan hízni, pocakosodni? Vagy ha régebben nem láttátok, és meglátjátok jóval kövérebben?


Van akinek bejön, tetszik az ilyen változás?


Nem extrém méretekre gondolok, hanem átlagos magassághoz 90-100 kilóra.


Kort is írjatok!



2018. nov. 20. 13:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jóképű, ennyi még nem változtat az arcán.


Jobb viszony esetén óvatosan,de mindenféleképpen kitudakolnám, hogy történt-e valami az életében, ami miatt ezen átment. Pl. ha egyetemista, vizsgaidőszakban olyan nincs, hogy valaki ne fogyjon, vagy hízzon-ezt több egyetemista mondta-. Vagy sok stresszel jár a munkahelye és sportolni nemigen van ideje és energiája.

2018. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Cogitoergosum92 valószínűleg azért pontoztak le, mert az egyik véglettől a másikig történő átalakulást férfiasodásnak nevezted. Jómagam nem pontozlak le, a tiéd is egy vélemény, de a férfiasodásról nekem nagyon más az elképzelésem: Megfelelő étrend, súlyzós edzés melletti súlygyarapodást nevezném férfiasodásnak. Egy ilyen módon gyarapodó férfi test nagyon izgató tud lenni, akkor is, ha van egy kis pocakja. Erős vállak, vastag karok, a többi részletkérdés. :)

Ellenben aki felszed 20-25 kg zsírt, az számomra még visszataszítóbb, mintha vékony maradt volna. Ezt nem tudom férfiasodásnak nevezni. Egyszerűen átugrik az illető a spektrum egyik oldaláról (kóros soványság) a másikra (kóros elhízás).

2018. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
36%
ujjal mutogatnék rá.
2018. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
#12/13 Nyilván nem kondizástól híztam meg ez igaz , és zsír is van rajtam , hasam is van de nagyobbak lettek a karjaim lábaim és genetikailag feszes a bőröm tehát nem az a löttyedt testű vagyok és rakéta csöcseim sincsenek szerencsére. :)
2018. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, aki mostanában kicsit elengedte magát, de régebben elég cingár volt úgyhogy most van ilyen átlagos súlyban. Szerintem jól áll neki.
2018. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!