Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után le tudnál vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után le tudnál vele feküdni, mint embert mennyire tartanád?

Figyelt kérdés
Exemmel pár évig voltunk együtt.Közelemben lakik,szakítottunk,se veled se nélküled epizódok következtek,nagyon ki se tudtam kerülni.Mostanában néha bepróbálkozott nálam,de ugye szex miatt keresett valakit,férfi elme.Pár napig tartott nála,de már ott megtorpantam.Viszont most történt egy ugyanilyen,és ez visz mindent.A nő prosti,amit büszkén vállal,nincs olyan ember akivel ne feküdt volna le.Iszik,drogozik,stb.Exemnek ezzel sikerült összekeverednie.Úgy gondolom hogy ez már annyira a legalja pont,hogy itt már mindegy mit mond,ez teljes kiábdrándulás részemről.Nem tudnék hozzáérni többet.Már az előzőnél is ezt gondoltam.Közben ott vannak amiket láttam,a nő exem ruhájában reggel,meg hasonlók,ezt nem lehet kitörölni szerintem.
2018. nov. 20. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Mi értelme a kérdésnek, hogyha eldöntötted, hogy nem tudsz hozzáérni? Megerősítést vársz?
2018. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha szakítás után süllyedne egy szintet az illető,az èn gyomrom sem vennè be,alap.Mondjuk azt tedd helyre magadban,hogy mèg mindig vele foglalkozol,mert nem vezet jóra...
2018. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Érződik a kérdés leírásából, hogy mennyire semmibe veszed, és mennyire túltetted magad rajta...
2018. nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Jól döntöttél. Még a végén összeszedsz valamit tőle.
2018. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szakítás időpontját követően sem kellett volna lefeküdni vele, hanem azon dolgozni, hogy kiiktasd az életedből. Semmi jó nem származik abból, ha folyton visszatáncolsz, csak magadnak okozol keserűséget.
2018. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Minek foglalkozol az exeddel? Nőből vagy nem hiszem hogy érdekelne, csak a rivális keresed a leendő barátnőjében gondolom. Egyfajta egó fényezgetés, hogy te mennyire jobb voltál annál aki most van..


elárulom, hogy a 21. században nagyon elmosódott a határ a k/va és k/va között...

aki pénzért szexel az nem biztos, hogy az,


aki a párját megcsalja és szemébe hazud de élősködik a közös kocsin albérleten.. na az az igazi k..va


ne keresgélj az exed után mert semmi közöd hozzá nem véletlenül az exed

2018. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6/6 Milyen jól írod ! Felcserélődtek a szerepek manapság .
2018. nov. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6/7
2018. nov. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!