Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valentin nap egyedul? Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap egyedul? Van olyan lany meg rajtam kivul, akit nem érdekli, es egyedul megy ma "randizni"? Esetleg baratnokkel inni? :D

Figyelt kérdés
Ugy érzem a párom nem szeret es nem fontos neki ez a nap. Igazabol lesz@rom, ha neki nem jo en ilyeneket nem fogok ráerőltetni,mert ezt nem kikényszeríteni kell. Viszont rosszul esik es szivesen jóléreznem magam. Nagyon szánalmas hatása lenne,ha csajokkal lennek?
2018. febr. 14. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs barátom. Egyedül leszek, ugyanúgy töltöm ezt a napot is, mint a többit
2018. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ramone ***** válasza:
39%

És elárulnád nekem pontosan hogy ma mi a francèrt is kellene kinyalni a nők S**gèt?

Dugni enèlkül is lehet téged aztán egy pár hét és itt a nők napja... Kezdődik minden elölről

Na majd ha az lesz a nők problémája hogy "Úristen mindjárt itt a pasik napja mit vegyek neki mert ez a nap csak róluk szól" majd akkor visszetèrhetünk erre a f*s amcsiból importált hülyeségre


Amúgy meg oda mész a barátnőiddel ahová akarsz és remélem megszabadítod magad a pasidtól hogy ne mérgezd tovább az életèt a hulyesègeiddel

2018. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Esküszöm nőkét nem értem, hogy a többi csajnak mi baja van ilyenkor....veled van a pasi, ha együtt éltek, akkor melletted fekszik le, melletted kel, együtt kajáltok, veled osztja meg a gondjait és fordítva, a szülein kívül te állsz hozzá a legközelebb, ez miért nem elég?

Egész évben küldi az apró gesztusokat azzal, hogy átkarol tv-zés közben, hogy megpuszil, hogy mondja, hogy szeret, viszi helyetted a bevásárló szatyrot, megcsinálja a kávét vagy mit tudom én, egy csomó mindent ide lehetne sorolni, miért kell ezen a nyamvadt napon még külön gürizni azért, hogy széttedd a lábad neki, amikor az pont annyira alap egy kapcsolatban, mint az hogy ő meg megdug...

Magyarázza már el nekem valaki, hogy miért olyan rohadt fontos ez az ünnep, azon kívül, hogy a média ezt nyomatja?

2018. febr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2-es, a nőnap az más, de nem azért, amiért ma ünneplik, hanem azért, mert a női emancipációhoz tartozik, éppen ezért szerintem fontos megemlékezni róla...viszont abban egyetértek, hogy ha vki nem az egyenjogúság, mint történelmi esemény miatt tartja, hanem szimplán ünnepelteti magát, akkor úgy fair, hogy a férfi napon a pasi is megkapja ugyanezt..

3. válaszoló voltam.

2018. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy ez egy bullshit ünnep. A párom az év minden napján szeret, és ez alól a a február 14 sem kivétel. Nem is értem a lényegét annak, hogy most ez a npa mi a tökömért különleges? :D Mert el lehet halmozni a másikat egy rakás olyan kacattal (plüss, csoki, virág) aminek semmi értelme? Nekem sokkal többet jelent egy mozizás együtt, egy átbulizott éjszaka, ha csak úgy felhív, mert hallani akarja a hangom, és ilyen apróságok. :) Ez a nap szerintem a tipikusan olyan pároknak kedvez akik amúgy is minden napjukat a facebookon tezsik közzé, ezzel szimbolizálva a hatalmas lávot ami köztük van. :D Hiába van másfél éve barátom, eszembe se jutott kirakatba tenni az életem, és ezalól a vaélentin-nap sem képez kivételt. Én amúgy is eljárok a barátnőimmel moziba, iszogatni, bulizni, nem kell hozzá az, hogy magamba roskadjak mert a párom nem szereti a valentin napot. :D

19/L

2018. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"ha neki nem jo en ilyeneket nem fogok ráerőltetni,mert ezt nem kikényszeríteni kell"


Mar miert eroltetnem ra??:DD Rohadtul semmi sincs elvrva tole, csak szeretek ünnepelni es romantikazni. Ha sikere van megunneplen, ha eloleptetik megunneplem,ha szeretem őt megunneplen, ez is egy kozos ilyen lenne, ami meg csak nem is kotelrzo (nem kertem meg ra,ha neki nem jon magától nem is zaklatom vele) Szóltam neki, hogy nem kell ajándék sem ma (habar én terveztem, hogy én készítek neki valamit meglepikent,megha o nem is akar adni vagy randizni vagy barmi). Ha neki erre nincs szüksége nem veszek bele ossze vagy ilyesmi, de meg csak szoba se hoztam. De nekem attol meg én vagyok ra, megha neki nem is fontos. Tehat,aki olyan altalanos hülyeséggel jon, hogy mi a baja a noknek es miert vagyik valaki unneplesekre az inkabb ne is válaszoljon feleslegesen. Inkabb ezeknek a valaszoloknek mi a baja, akinek az is baj, ha egy no vágyik valamire, de nem varja el a masiktol es nem is csrszegei vele.:D A kérdésem arra irányul, hogy ciki-e, ha baratnos, pialos napot tartok. Felek, hogy tele lesz mindn hely parokkal es szánalmasnak tununk majd.:D Ha valaki képes erre válaszolni az irjon.:D

2018. febr. 14. 15:35
 7/13 Ramone ***** válasza:
65%

Valóban szánalmasnak tünsz a felesleges giccsparádèd és az èkezetek teljes hanyagolása miatt....

Az hogy hová mész és kivel az meg az egyéni szociális problémád és rajtad kívül senkit sem érdekel


#3 válaszoló nálad van a szívem kulcsa *.*

2018. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ez aztán a hasznos valasz.:D

Ezen az oldalon milyen frusztrált mindenki.


Nem kerek tobb valaszt ehhez a kérdéshez, nincs értelme.

2018. febr. 14. 15:49
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Férfiként nem tulajdonítok ennek a napnak semmiféle jelentőséget. Na nem azért, mert most nincs senkim, akkor sem hypoltam túl. A te választásod a pasid. Senki nem tart fegyvert a fejedhez, hogy egy érzelmi nyomorékkal legyél együtt. Bezzeg panaszkodni nem derogál, de változtatni úgysem fogsz az állapotodon. Innestől meg leszarjuk, hogy egyedül még vedelni a barátnőiddel. :D
2018. febr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Mádár0218 ***** válasza:

Ma van Valentin nap? xd


Sose tudom mert nem hinném hogy számít valamit, ugyan olyan nap mint a többi csak valaki kinevezte ezt a napot.


Szegény szállodai takarítók akik cserélik a lepedőket :/


Miért lenne szánalmas, ugyan olyan nap mint a többi csak elterjett cucc.

2018. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!