Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri újrakezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy pasi az életemben akivel kétszer voltam együtt. Amikor másodjára szakítottunk azt mondta fontosabb most neki hogy elvégezze a sulit, ezért szakít, de utána újra akarja velem kezdeni, ez kb 5 év lenne. Én természetesen kiröhögtem....Viszont letelt az 5 év és megkeresett. Nagyon akartam őt akkor amikor együtt voltunk, eszméletlenül jó pasi, tapadnak rá a nők, de ő azóta nem volt senkivel együtt mióta szakítottunk, ezt meg is erősítették...azt mondja ő velem akar lenni, és senki mással. Összejöjjek vele újra? Nekem az is bajom egy kicsit hogy így nem élte ki magát, nem tapasztalt, és még mindig egy kicsit tapasztalatlan szex terén is pl....én se vagyok túl tapasztalt, és nem tudom ez jó párosítás e....

segítsetek! Köszönöm!



2012. jún. 14. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehezen hihető hogy öt évig nem volt senkije de ha tényleg igy van akkor egy esélyt böven megérdemel ez az egész remélem most összejön sok sikert
2012. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez számomra nagyon fura,hogy dobhatott el téged,meg mi értelme volt?Mi a garancia,hogy ez újra nem történik meg?

Együtt szerezhettek tapasztalatot,felfedezitek egymást,ez szerintem nem gond.

2012. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megértettem őt mert fontos volt neki az egyetem, ő 100 km-re volt a suli miatt, és neki ez így nem ment, mert sokat tanult! Elmondta hogy hülye volt régen, meg éretlen és máshogy látott dolgokat, de mostmár felnőtt és tudja hogy hibázott. találkoztam vele, nagyon jó volt vele lenni, csak nem tudom, én tudok e majd úgy érezni mint akkor régen. Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 14. 17:31
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Majd meglátod, hogy tudsz-e úgy érezni.

2. Szóval félsz, hogy ne élte ki magát.... s ha egész eddig együtt lettetek volna, akkor nem félnél, hogy megún téged, s inkább kiélné magát?

3. Aki nem élte ki magát, attól félnek a csajok összejönni vele? Akkor hogy a búsba élje ki magát???

2012. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!