Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatban belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban belefér utána az összebújás vagy ez nem várható el?

Figyelt kérdés
Én romantikusabb típus vagyok és igényelném, hogy utána kicsit összebújjunk vagy ölelgessük egymást , De nem tudom, hogy ő ezt szeretné-e.
2018. nov. 21. 19:43
 1/10 Zzzz90 ***** válasza:
86%

Az fér bele, ami mindkettőtöknek belefér. Ennyi a dolog titka. Nem kell túlparázni.

A szexkapcsolat is egyfajta kapcsolat.

2018. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De úgy veszem eszre, hogy ő miután letudtuk a szexet már menne is a saját dolgára.
2018. nov. 21. 19:46
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
a romantikus tipusoknak nem való szexkapcsolat,keress fix kapcsolatot.
2018. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
“Színház az egész világ”
2018. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Egy szexkapcsolatba az elvárásokon kívül bármi belefér. A kommunikáció is ilyen. Szerintem vesd fel egész nyugodtan.

32/f

2018. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez neki valószínűleg nem fér bele.
2018. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Nálam világéletemben belefért és a legtöbb partneremnek is.


De ha te magad mondod, hogy ő lelép szex után, akkor nyilván nála nem.

2018. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mások vagytok, mások az elvárások. A szexkapcsolatok általában véget érnek, mert az egyik fél elkezd többet érezni másik iránt. Az a legtisztább, szex után mindenki megy egyszerre a dolgára. Ha összebújtok, akkor abból lesz a sok kommunikáció, majd a közös filmezés, és bamm. z egyikőtök oda is van a másikért. Ha minél tovább fenn akarjátok tartani, akkor inkább ne bújjatok. Nyilván ez nehéz, kevesen is tartják be és kevés ilyen kapcsolat hosszú távú. Igazából beszéljétek meg az igényeket és ahhoz próbáljátok tartani magatokat.
2018. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"De nem tudom, hogy ő ezt szeretné-e."

"De úgy veszem eszre, hogy ő miután letudtuk a szexet már menne is a saját dolgára."


Ha romantikázni akarsz dugás után, ne szexkapcsolatozz. Plusz megválaszoltad a saját kérdésed, neki nem fér bele, csak a kielégülésig szól köztetek a dolog.

2018. nov. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szergej55 ***** válasza:
50%
Romantikus típus és szexkapcsolat. Csak én nem értem? Egyébként kiváló módja az ilyen fajta adásvétel annak, hogy később normális partner mellett se tudj tartósan megmaradni, torz elvárásokat és kapcsolatról alkotott képet szülnek az ilyen légyottok. Mindenesetre a te dolgod, csak nem árt átismételni a kockázatokat.
2018. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!