Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik igazi szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igazi szerelem, feltétel nélküli szeretet, boldog házasság stb?

Figyelt kérdés
Szerintetek van értelme ma már házzasságba belemenni, h létezik hűséges férfi s ahol nincs megcsalas meg minden harmonikus? Még a keresztény családokban is sok az elválás. Egyáltalán mi a Legfőbb oka az elvalasnak? Akik házasságban élnek közületek boldogok? Megéri hozzá menni valakihez? Azért vagyok ilyen szkeptikus mert ahol én lakom ott nagyon sok megcsalas volt még stb.

2018. nov. 22. 19:46
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Én szeretek egyedül lenni. Nem vagyok nagyon társaság függő, de persze vannak jó barátaim de nem vagyok mindig velük.
2018. nov. 22. 20:20
 12/22 anonim ***** válasza:
29%

1, Nincs igazi szerelem és társai;

2, Nincs értelme a házasságnak, se férfiként, se nőként nézve;

3, Kommunikációs hibák sorozata a fő probléma;

4, Nem tudom még, nem vagyok/voltam sosem házas;

5, Nem éri meg.

2018. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi 10 éve vagyunk házasok. Boldog vagyok a férjemmel, ő is velem, nagyon szeretjük egymást. Teszünk a kapcsolatunkért, figyelmesek vagyunk, gondoskodunk a másikról, sok programot szervezünk együtt a gyerekekkel. Válásról, megcsalásról szó sem volt még sosem, mert mindketten komolyan gondoltuk s gondoljuk a fogadalmunkat. Nem tudom, mennyire ritka ez, nekünk hasonló értékrendű barátaink vannak, így többen élnek hkzzánk hasonlóan boldog, harmonikus kapcsolatban, mint ahány párnak nem sikerül a dolog.
2018. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
40%
13: :DDD Én is pont ezt gondoltam, amíg le nem bukott. :DD Majd rájössz te is, hogy milyen naiv vagy... ;D
2018. nov. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14 hát igen,velem is ugyanez volt :D nagyon megtudta magát játszani.... nagy csaló,hazug mindenki.
2018. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Túl jónéhany kapcsolaton és tapasztalaton, sztem ehhez nagyon magas érzelmi intelligenciával, empátiával és nagyon nagyon hasonló személyiségekkel van csak esély és akkor még mindig ott van az hogy azért a kémia is meglegyen. Nekem 42 évesen jött ez össze, hogy mindketten azt éreztük, megérkeztünk, hogy megtalalta a zsák a foltját. Ugyanazt akartuk mindketten, ugyanazok voltak fontosak a másikban. Nem érzem hogy barmiben kompromisszumot kellett volna kötnöm, mert amit én szerettem volna az mind megvan.

Hozzáteszem még hogy mindkettőnknek nehéz gyerekkora volt, mindkettőnknek teljesen másképp volt nehéz, mindkettőnknek a stabilitás érzese a másik mellett kiemelt helyen állt. Neha úgy fogalmazok, hogy "meggyógyítottuk" egymást :-)

2018. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Énszerintem létezik
2018. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

-létezik igazi szerelem

-a feltétel nélküli szeretet anya-gyermeke kapcsolat, több ilyened nem lesz sajnos

-igen létezik, de ezt ne úgy képzeld el, hogy nonstop boldog, hanem alapvetően elégedett, amiben időről időre felüti fejét a boldogság

-míg a biblia törvény volt, nem igazán volt elválás

Szerintem ne félj, hanem ismerd meg a másikat minél alaposabban.

32/f

2018. nov. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"a feltétel nélküli szeretet anya-gyermeke kapcsolat, több ilyened nem lesz sajnos"

Ez amúgy nem feltétlenül igaz szerintem, csak mostanában azt tartjuk helyesnek és egészségesnek, ha egy megromlott kapcsolatból képes és hajlandó kilépni az ember fia vagy lánya, ettől függetlenül sokszor láttam példát arra, hogy a felek érzelmileg nem voltak képesek elengedni egymást (az már egy másik kérdés, hogy ennek így kellene-e lennie, vagy sem).

2018. nov. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én a 12-essel értek egyet
2018. nov. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!