Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik igazi szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igazi szerelem, feltétel nélküli szeretet, boldog házasság stb?

Figyelt kérdés
Szerintetek van értelme ma már házzasságba belemenni, h létezik hűséges férfi s ahol nincs megcsalas meg minden harmonikus? Még a keresztény családokban is sok az elválás. Egyáltalán mi a Legfőbb oka az elvalasnak? Akik házasságban élnek közületek boldogok? Megéri hozzá menni valakihez? Azért vagyok ilyen szkeptikus mert ahol én lakom ott nagyon sok megcsalas volt még stb.

2018. nov. 22. 19:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Létezik? De mindkét félnek tenni kell a kapcsolatért, hogy életben tartsák a lángot. Kompromisszum és elfogadás mindennek az alapja. És persze a kommunikáció. Ne hajtsd úgy párnára a fejed, hogy nem beszéltek át mindent A-tól Z-ig. Az utolsó szavam a páromhoz el alvás előtt az, hogy szeretlek. Vannak nehezebb napok, minden házasságban és kapcsolatban. De, ha tudjátok, hogy egymást akarjátok, akkor nincs akadály ami ne lenne át hidalhato. Vannak napok mikor csak 10%-ot tudok a kapcsolatunkba tenni, de akkor a párom hozza a 90%-ot,lényegtelen a felállás, a lényeg, hogy mindig 100% szerelem legyen az eredmény. És ami még hihetetlenül fontos, tudni kell bocsánatot kérni és megbocsájtani.
2018. nov. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én hiszek abban, hogy igazi szerelem és boldog házasság létezik, és jó, hogy van - már ha nem az ilyen hollywoodi cukros nyáltengert tekintjük boldogságnak, és nem rohanunk el bőgve, ha egyetlen rossz napja van a kapcsolatnak. A feltétel nélküli szeretet... hááááát... létezik, de sztem az nem egyenlő az igaz szeretettel. Ennyi erővel, ha a másik egyik napról a másikra bekattan, és elkezd verni, pofozni, akkor sem szabadna elhagynom, mert juj, hát a feltétel nélküli szeretet az igazi???...


Én nyilván csak saját tapasztalatból tudok beszélni. Volt egy 6.5 éves kapcsolatom, aminek kb. közös megegyezéssel vége lett idén. Tudtommal egyikünk sem csalta meg a másikat, én biztos nem. Kihűlt a kapcsolat és mindkettőnk hibázott a vége felé a kapcsolatban (én úgy érzem, ő többet, és én jobban kommunikáltam a gondokról, aztán lehet, ő meg fordítva érzi).

2018. dec. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!