Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha magatol nem keres, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha magatol nem keres, nem erdeklem ot annyira? Egy ismerkedes kozepen vagyunk, jokat beszelgetunk mindig, de ha en keresem, o nem keres.

Figyelt kérdés

2 napja direkt nem irtam neki es nem is hivtam fel, de semmi erdeklodes reszerol.


En 26F o 24L


2018. nov. 23. 06:42
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem vagy neki annyira fontos, hogy keressen, úgy van vele lehet, hogy ez a te dolgod. De már épp eléggé felnőtt vagy, miért nem kérdezed meg őt, hogy miért nem keres? Kommunikáció nélkül eleve halott egy párkapcsolat.
2018. nov. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Nekem van egy nőismerősöm, akivel kerülgetjük egymást, oda-vissza megy a kommunikáció. Ha nem keresem, ő keres.

Ha valaki szimpatikus egy nőnek / férfinak, úgyis utánajár.

2018. nov. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
jaj istenem annyira tudjátok szajkózni hogy a nő dolga a takarítás meg főzés, de ha el merjük várni hogy ti keressetek, mert az a ti dolgotok, egyből megy a hiszti. igen is a te dolgod, képzeld. egy nő se fog magától a nyakadra szállni, mindenkinek van annyi büszkesége hogy nem fut egy pali után. úgy vagyunk vele hogy ha TÉGED érdeklünk, majd keresel minket. ha meg nem, akkor nem érdeklünk eléggé. ráadásul alapból jó teszt, hogy milyen a férfi. ha ebben nem képes kezdeményezni, másba se fog, más téren se lesz férfi. szóval kell a fenének.
2018. nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Személyiségfüggő. Van olyan akit érdekelsz de mégsem keres valami miatt.
2018. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egy oldalú kommunikáció azt jelenti, hogy az érdeklődés is egyoldalú, azaz neked fontosabb, mint neki, esetleg ő nem is férfiként tekint rád, csak mint ismerős vagy talonban tart, játszmázik, tesztelget, akármi oka lehet.

De az ok mindegy, a lényeg, hogy nem mutat komoly érdeklődést az irányodba. Ne erőltesd.


#3 te szándékosan nem érted?

2018. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!