Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok duci molett kicsit kövèreb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imrus92 kérdése:

Sok duci molett kicsit kövèrebb nő mièrt szègyeli az alakját?

Figyelt kérdés
Pedig szerintem sokkal vonzóbb egy duci kicsit kövèrebb nő mint egy vèkony pláza cica legalább is nekem sokkal vonzóbb ti hogy vagytok vele???
2018. nov. 23. 10:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%

Téged is felvilágosítalak: ízlések és pofonok, mindenkinek más tetszik, más az ízlése.


Neked tetszenek a duci nők. Páromnak, meg a sportos vékony csajok. Ezért is van velem. Na, akkor most mi van?


(A súlyfelesleg meg egészségtelen!)

2018. nov. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem én inkább csak teltebb vagyok, és talán azért, mert a 2 gyermekem születése után már nem olyan feszes a bőröm, összeestek a melleim. Ha fogyok ezek a "részeim még aszottabbak,borzasztóan szégyellem.
2018. nov. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
13%

Mert szerintem (sem) szép.

Nem azért vagyok túlsúlyos, mert ez tetszik és minden álmom ez volt. Két pohár a szedtem a hormon gyógyszert, hogy kisbabánk lehessen.

Észrevettem, azóta észrevesznek olyanok, akik eddig nem, és másoknak meg már nem vagyok vonzó.

Szerencsére a férjem nem kisfiú, elfogad így is, és szeret. De én nem szeretem magam. Úgyhogy keserves küzdelemmel dolgozom le a kilókat, ami a szoptatás alatt tényleg bitang lassan megy.

Azt pedig egy-két elismerő pillantás egyáltalán nem tudja ellensúlyozni, ahogy nagy általànosságban bánnak velem, mióta ekkora tehén lettem.

2018. nov. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
1%
Mert aki már " kövérségig" eljut, az IGÉNYTELEN
2018. nov. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

Mert a nagy súlyfelesleg a legtöbb embernek taszító, méghozzá nem véletlenül. A kövérség rengeteg betegséget okoz, jelentősen csökkenti az ember életének hosszát. Attól, hogy néhány aberráltnak a háj tetszik és boldogan aszisztálnak abban, hogy a párjuk megrövidítse az életét, még nem lesz jó dolog az elhízás.

Szerintem helyes, hogy a kövérek szégyellik a súlyukat, így is a legelhízottabb népek között vagyunk, gondolj bele, hogy mi lenne ha mindenki következmények nélkül hízhatna. Pár év múlva úgy nézne ki az ország mint az űrhajó a wall-e rajzfilmben

2018. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%

#2


Nem a kifogásokat kell keresni, hogy akkor "Ha fogyok ezek a "részeim még aszottabbak,borzasztóan szégyellem."


Súlyzós edzésről hallottál már? A gyerek nem kifogás. Az utcán látok olyan több gyerekes nőket, akiknek az alakja irigylésre méltó.

Tornázz rendszeresen, feszesítsd a bőrödet! Mindenre van megoldás, ha az ember akarja és utána jár.


Nem az anyaság mögé kell bújni. Légy sportos fitt nő, hogy a gyerekeid példaként tekintsenek rád ezért is! Sportolj, hogy későbbiekben a gyerekeid is válasszák a sportos egészséges életmódot!

2018. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
16%
Mi az, hogy vékony pláza cica? Miért kell ilyen előítéletesnek lenni? Én hiába eszek sokat, vékony maradok(46kg), de egyáltalán nem vagyok pláza cica. Mondjuk ha így vélekedsz a vékony lányokról, akkor maradj is a dagadtaknál.
2018. nov. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5%
Nekem például a vékony, sportos nők tetszenek. Persze miatt egy duci nő nem kell szégyellje magát! Az viszont hogy más kérdés, hogy duci, vagy esetleg már kövér nő számomra az igénytelenséggel egyenlő. Kivéve ha valami betegsége van esetleg...
2018. nov. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Pont azért szégyelli az alakját mert ekkora tahók velük az emberek, mint a többség.
2018. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%

#9


És akkor mi van? Legalább ez motivációt adhatna nekik, hogy lefogyjanak.. De ők mit csinálnak helyette? Inkább leülnek, sírnak és befalnak pl. egy csomó szemetet és nem változtatnak semmin. Hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon. Szóval inkább már megszokottá válik a súlyfelesleg látványa az embereken.


A betegség miatti hízás és fogyás külön kategóriát képvisel.

2018. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!