Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok duci molett kicsit kövèreb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imrus92 kérdése:

Sok duci molett kicsit kövèrebb nő mièrt szègyeli az alakját?

Figyelt kérdés
Pedig szerintem sokkal vonzóbb egy duci kicsit kövèrebb nő mint egy vèkony pláza cica legalább is nekem sokkal vonzóbb ti hogy vagytok vele???
2018. nov. 23. 10:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Milyen érdekes, hogy a többség azt írja, hogy nem jó a kövérség, mégis minden ilyen válasz le van pontozva.

Akik szerint jó a kövérség azok érveljenek mellette, ne csak lepontozgassanak.

Hajrá, szeretném tudni, hogy mi a jó a cukorbajban, az érelzáródásban, a felfekvésekben, az ízületi problémákban és ehhez hasonló kövérséggel összefüggő betegségekben. Miért jó nektek, hogy a szerelmetek évtizedekkel kevesebbet él a lustasága miatt?

2018. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
28%
Azért szégyenli,mert cikizik,gúnyolják őket.Én imádom az extrém kövér nőket,volt már 190 kg-os kedvesem.Az utcán beszólogattak neki,sértegették.Volt,hogy sírt is,alig tudtam megvigasztalni.
2018. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egy 92 -es kollega. :D Nekem is bájosak de az a fajta amelyik 155-60 centivel nem 70-80 kiló azért, ennek ellenére a vékony lányokkal sincs bajom csak van amelyik olyan csontos hogy kék zöld leszel tőle lágyék tájon...
2018. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kinek mi tetszik, nekem sem jönnek be a vékony lányok, de minek pejoratív jelzőket aggatni arra, aki nem jön be?


Nekem a magas és teltkarcsútól, molettig alkatú nők tetszenek, de mi értelme összahasonlítgatni? Masoknak meg az alacsony és vékony lányok tetszenek?


Melyik a vonzóbb? Amelyiket te annak találod, ez csak rád tartozik, de visszatetsző dolog a neked nem tetsző alkathoz méregetni.

2018. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Akiket lepontoznak, nem azért teszik, mert nem értenek velük egyet, vagy mert nem fogadják el az álláspontjukat, hanem azért mert gyakran minősíthetetlen, amit írnak... Egyáltalán nem elfogadóak. Senki nem mondja azt nekik/nektek, hogy tetszen nektek a kövérség és azt sem, hkgy baj, ha a vékony, egészséges, sportos stb. lányokat szeretitek. Viszonz szomorú, hogy ahelyett, hogy elfogadnák, hogy valakinek más tetszik, inkább aberráltnak nevezik ezeket a férfiakat... Ezzel nem motiválják a kövéreket a fogyásra... Hanem még azt is elérik, hogy ne csak ők érezz3k rosszul magukat a bőrükben, hanem azok a férfiak ks, akik wzt szeretik. Mire is jó ez? Az egészség magánügy, nem? Az egyén felelőssége... Szerintem.
2018. nov. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
170cm 60kg vagyok, lapos has, nagyon vékony derék, DE nagyobb combok es fenek+ szép arc. Hiába mondja majdnem mindenki h jól nezek ki, nem tudok hinni nekik
2018. dec. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Utolsó vagyok

Es mivel nekem nem tetszik eléggé, ezért ugy vagyok vele h ,,másnak miért tetszene?"

2018. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#16


Azért mert az önbizalmad a béka s..gge alatt van, és utálod is magad, azért engedtessék már meg, hogy más szépnek tartson téged. Azért, mert te utálod magad, attól még más szerethet, nem? Vagy számodra ez csak úgy működik, ha te szereted magad, akkor csak akkor fog más is?

A saját önutálatod miatt se fog téged soha senki se szeretni.


Foglalkozz önismerettel, önszeretettel! Jó alakod van, úgyhogy fogadd el, és szeresd magad.

2018. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!