Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem eszméletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem eszméletlen dögös a néptáncos csajok 98%-a?

Figyelt kérdés
Ismerőseim közül is van nem egy néptáncos csajszi és összevetve más lányokkal, arra a megállapításra jutottam, hogy ők durván csinosak, még annak ellenére is, hogy visszafogottabban öltözködnek. Vagy ezt csak én látom így?

2018. nov. 23. 11:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%

10


Hát ízlés dolga. Nekem a klasszikus roma ruházat ugrik be a sárga szoknyákról

2018. nov. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
86%

#11

Ez az asszociáció csak a te fejedben létezik. :)

2018. nov. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
61%

[link]


Egy ilyen lány igenis szép,de nekemsem jön be ha valaki néptáncol :D

2018. nov. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem többet számít, hogy nem teszi ki mindenét... a kevesebb néha több ;)
2018. nov. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
75%
Sok neptancost ismerek, valóban szepek, de olyan orgiakat csinálnak egy-egy utazas soran a fellepeseiknel, hogy csuda. Nagy ribik.
2018. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Attól mert hagyományban vannak felöltözve, még lehetnek ribikék.
2018. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező!

Helyesen látod a dolgokat!

Tapasztalatom szerint, akik komolyabban táncolnak, mindegy, hogy mit, azoknak egytől egyig pompás alakjuk van!

Legyen szó társastáncról, néptáncról, hip-hopról vagy bármi másról!

2018. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez a sok mozgással van kapcsolatban, rugalmasak, feszesek, nincsenek elhízva és a sok mozgás az egész testükre, fizikum, pszichika jó hatással van és ez nem csak a néptáncosokra jellemző. Szépek, mosolygósak, optimistábban veszik az életet. Más, sokat mozgó, sportoló lányok, nők is dögösek. Átlagban jobban néznek ki mint nem mozgó társaik.
2018. nov. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
57%
Mint a nagymamák olyanok. A társastáncos lányok inkább akik vonzóak ,bár amilyen ruhákat felhúznak nem hiába.
2018. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
70%
Alapnyag jó, de rendszerint ódivatúan öltözködnek a HÉTKÖZNAPOKBAN is. De pl az állandó hajfonással is ki lehet kergetni engem a világából. Az maradjon meg a 14 alatti lányok játékának.
2018. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!