Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik férfi és nő közt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik férfi és nő közt barátság?

Figyelt kérdés

Olyan igazi, mély barátságra gondolok, nem csak haverságra.

Egyszer volt ilyenben részem, de sajnos a másik fél elkezdett többet érezni, és megszakadt a kapcsolat. Nagyon hiányzik.

Nehezen barátkozom, keveseket engedek közel magamhoz, ezért alapból nem vagyok könnyű helyzetben.


2017. aug. 29. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik képesek a nemen túl látni, vannak, akik nem. Egyik sem baj.
2017. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Igen! Csak férfi barátaim vannak! :) Viszont az elején tisztáztam,semmi nem lehet közöttünk. Ha nem érti meg és esetleg nyomulna,megy a kukába!
2017. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elég ritka hogy csak barátság marad egy férfi-nő baráti kapcsolatból, a legjobb barátom nekem is az ellentkező nemből való, igaz én beleszerettem, amiről tudott is, és történt is néhány alkalommal némi plusz, de megbeszéltük, hogy barátságunk többet ér egy szimpla szexkapcsolatnál (pláne hogy távkapcsolatba egyikünk sem ment volna bele hosszútávban), azóta mindkettőnk külön párunkkal élünk együtt, de mindent meg tudunk mai napig is beszélni egymással.
2017. aug. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Persze, barátság..extrákkal ;)
2017. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik, mert marhaság, hogy egy férfi és nő, csak akkor lehet jóban, ha mást is akar valamelyikük.
2017. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Létezik, nekem is van, de nagyon ritka.
2017. aug. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

"Ha nem érti meg és esetleg nyomulna,megy a kukába!"

Nem aranyom,te mész abban a pillanatban a kukába ahogy ezt kijelented.:D Bírom az ilyeneket,kissé sok a szabadidőtök.Mi a francnak tartanék még egy nőt? Egy is épp elég elviselhetetlen.

2017. aug. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, de közel sem olyan nagy mennyiségben ahogyan azt a lányok elképzelik.
2017. aug. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ritka, de létezik.

Az esetek igen nagy részében a srác többet akar, de barátot játszik és nem mer lépni. De vannak valódi barátságok is.

2017. aug. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. De nincs az a férfi barát, akinek még a gondolatában sem merült volna fel a 3====) + (), ha a lány nem csúnya. Más kérdés hogy a normális férfiak nem kutyák, így tudnak uralkodni az ösztöneiken.
2017. aug. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!