Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lecserélt nők! Ti milyenre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecserélt nők! Ti milyenre lettetek lecserélve?

Figyelt kérdés
Milyen kvalitású a nő 1-10, és milyen vagy te 1-10. Hány éves vagy a volt párod hány éves férfi, és az új nője hány éves? Ilyesmire vagyok kíváncsi. Esetleg jöhet még több infó, hány gyerek, milyen kereset stb.
2018. nov. 25. 09:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Erre en is kivancsi vagyok. Infov sajnos nem tudok szolgalni.
2018. nov. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
Egyértelmű, hogy jobbra. Az viszont egyáltalán nem biztos, azok a szempontok, amiket te leirsz.
2018. nov. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Gondolod, hogy ezen múlik?

A másik fiatalabb és gyerektelen. Szebb.

Az exem Akkor volt 35, én 33, a gyerekek 5 és 10 évesek. A szerető 26. A keresete akkor volt 180, adókedvezménnyel.

Együtt voltak 7 hónapig. Azóta volt még egy barátnője, aki 40. 2 év után mentek külön. Az exem most 41, 2 éve nincs senki. Gyerektartás után marad 100 ezre.

Az én párom 28 éves volt, mikor megismertem, én ugye 33. 6 éve együtt, a fiunk 2 éves. Az összes bevételünk 560 ezer, mindennel együtt.


Számadatokban röviden.

2018. nov. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

A barátnőmre lettem lecserélve. Azzal, hogy ezt meg tudta tenni, kapásból 1-es lett a szememben. Külsőre sem egy nagy eresztés, mindig is jobb nő voltam nála. Az exem szerintem nem bírta el, hogy fel kell nőnie hozzám, felelősséget kell vállalnia dolgokért és fejlődnie kell. Kellett valaki, aki szinte semmit nem vár el tőle, mert ő maga is egy nulla.


32 éves volt akkor a párom és 25 a barátnőm. Én 27 voltam. Nem volt gyerek, hála az égnek.

2018. nov. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Mikor lecserelnek masikra, es szarnak erzed magad, erdemes elgondolkodni azon, hogy meltoak-e az exed igényei ahhoz, hogy meghatarozzak, mennyit ersz.
2018. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%

az új nő nem volt szebb/jobb/okosabb nálam, egyszerűen csak teljesen más típus minden tekintetben.


az exem is 33 volt, mint én, az új nő 28. gyerek nem volt.


az exit pár hónap múlva dobta az új csaj, azóta is átmeneti női vannak. én 2 évre rá férjhez mentem, gyerekünk is van, anyagilag nagyon kellemesen élünk.

2018. nov. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Fiatalabb nálam a nő, azt hiszem, de ilyen pontosan nem néztem utána, nem érdekelt. Képen láttam, határozottan csúnyább, mint én, közös ismerősök szerint tanulatlanabb, az a tipikus "kilóg a kapanyél a szájából" kategóriás kis egyszerű nő.

Gyerek nem volt, hála az égnek. Tudom, miért cserélt le rá, a kapcsolatunk alatt folyamatosan zavarta, hogy én egyetemet végeztem, jobban keresek mint ő, aki egy sima szakközéppel kétkezi munkát végez- bár nekem ez sosem volt probléma, ő szerintem valamiféle kisebbségi komplexussal küzdött emiatt. Ezzel a nővel szemben meg nem volt ilyen gondja, hiszen amikor összejöttek, a csaj tudtommal nem dolgozott.A nőre nem haragszom, fogalma sem volt róla, hogy én vagyok az exemnek. Az exemnek meg ha az fontosabb volt, hogy "jobbnak" érezze magát a párjánál a kapcsolatban, mint minden más, akkor nem is kár érte.

Fogalmam sincs, mi van velük azóta, nem érdekel a sorsuk. Én azóta férjhez mentem, jól élünk.

2018. nov. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Én akkor voltam olyan 10/6, a csaj 10/2, csak jól megjátszotta magát. Azóta rájöttem, hogy igazából mi nem illettünk össze, én nagyon lebecsültem magam (segített a környezetem), ők viszont tökéletesen passzoltak, nem rosszindulatból, nagyon hasonló személyiségűek.

Azóta eljöttem onnan, rendbe tettem magam, örülök hogy így alakult végül.

2018. nov. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%

5 éves kapcsolat lett lecserélve. Gimis osztálytársak voltunk és a csajszi is o.társunk volt. Na ő rá cserélt engem. Ez a lány nagyon nyalis volt és feszt rámászott a palimra.

A csajszi 162 cm volt kb. homokóra alakkal,picit molett. De nagyon karcsú. Nagyon formás fenekek.Gyönyörű nagy zöld szemekkel, válig érő világosbarna hajjal, világos bőrrel. Telt száj. Csodaszép énekhangja van. Ritmikus sport gimnasztikázott, úgyhogy szerintem az is nagyon imponáló volt neki, hogy olyan mozdulatokat tudott, hogy az csuda. :) Okos is a lány eléggé nagy presztizsű és jól kereső hivatást választott. Okos,inteligens,folyton mosolyog és nevet, mindenkivel végtelenül aranyos. Gazdag családból való és egy városban lakik a volt pasimmal. Legjobb barátok voltak a gimiben. Mi nem voltunk jóba, mert nem bírom,ha valaki nyal a pasimnak!:/ ő 10/10

Mesélek magamról is:) Én 165cm vagyok, vékony nincs homokóra alakom, de keskeny attól a derekam:) Világéletemben vékony voltam. De van azért B-s cicim, meg a fenekem is formás, meg a combom se az a nagyon extrán vékony. Kék szemem van. Derékig ér a világos barna hajam, ami nekem egyenes. Én is hajlékony vagyok, rengeteget szoktam sportolni. És én egyébként kedvesnek és segítőkész embernek tartom magam. Tudok örülni nagyon az apró dolgoknak. Szeretem a természetet, az állatokat, a gyerekeket. :) Szeretek rajzolni, kutyát sétáltatni, nyújtani, gyógytornázni, futni,énekelni. Örökmozgó vagyok. Nagyon sokoldalúnak tartom magamat.

2018. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én olyan vagyok, hogy lassan alakul ki bennem az, hogy szeretem a másikat és le akarok vele feküdni. Ha ez kialakult, akkor már nem vagyok prűd meg semmi. Olyanokra cseréltek le mindig, akik első este ugrottak, és nem ragaszkodnak a hűséghez sem. Az érv mindig az volt, hogy nem akarnak komolyat vagy hogy lelkileg nem stabilak és inkább kalandokba folynak csak bele. Gyerek nem volt, a helyettem választottaknál sem.
2018. nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!