Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire etikus fel ev randiza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire etikus fel ev randizas utan kijelenteni, hogy mivel egy darabig nem beszeltetek, o kvazi lecserelt?

Figyelt kérdés
Mivel en par napra "eltuntem" (ennek egyebkent volt oka es ezt o is tudta) de inkabb talalkozott massal. Ilyen konnyen potolhato manapsag az ember? Bar meg csak randizgattunk,de megis..

2017. jan. 6. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Őszintén? Ne bánd, hogy "lecserélt" (ezt a szót használta amúgy? Ez is elég riasztó), mert aki ilyen könnyen képes lecserélni fél év után is, az nem igazán kedvelt, vagy emberileg elég alacsony az erkölcsi mércéje.


Szóval, nem Te jártál rosszabbul, bár Te érzed magad rosszabbul... Most még. De hosszú távon Te fogsz jól járni.

2017. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb lesz neked nelkule,fel ev randizas azert mar szamithatna ennyire.

Nem tudom milyen ffi/no az ilyen de remelem nem no mert akkor helyette is eg a fejem.

2017. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Férfi... egészen pontosan azt írta, hogy "mivel aznap eltűntél, én találkoztam mással és vele alakul most. De a haveromnak bejössz... " ez rosszul esett, megalázó volt, de a végére kezdtem azt hinni,hogy manapság ez így megy, ez a norma és csak túl szentimentális vagyok, hogy többet reméltem kettőnktől. :(

A válaszokat nagyon köszönöm <3

2017. jan. 6. 13:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már eleve az fura, hogy fél év alatt nem jutottatok túl a "randizási" fázison... Nem vagyok az a könnyen elszerelmesedős/elköteleződős típus, de fél év után már nagyon is mély volt a kapcsolatunk a jelenlegi párommal, már akkor elkezdtünk összeköltözésben gondolkodni, közös jövőt tervezgetni. Ha fél év után ilyen könnyen lecserélhető voltál, akkor az egy nagyon laza kapcsolat lehetett a másik fél szemében, ha egyáltalán kapcsolatnak lehet nevezni... Ne bánd egy percig sem, lesz olyan, aki komolyabban vesz.
2017. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Inkabb orulj neki, hogy nem lett ebbol tobb, latszik milyen jo fej ember, bar nem hiszem, hogy ez fel ev alatt nem esett le.
2017. jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Voltak intő jelek, de azt hiszem nagyon akartam szeretni és elhittem olyan dolgokat is neki, amik így utólag visszagondolva nem feltétlen voltak igazak. Ráadásul élsportoló, ami sokszor mentség volt mindenre.. de a jövőben jobban odafigyelek,mert így tényleg csak a megalázottság és a kihasználtság érzetét hagyta maga után.
2017. jan. 6. 14:10
 7/9 anonim ***** válasza:
egy beképzelt nárci p...cs
2017. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szrencsére nem minden pasinál megy így, őt meg ne bánd, hogy lelépett
2017. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szépet tartsd meg e rosszakat felejtsd el hogy ne kísértésnek. :)
2017. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!