Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexuális vonzalom nélkül is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális vonzalom nélkül is létezhet sirig tartó párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Egy lány azt mondja hogy tévedek tehát,fontos a szex de nem a legfontosabb.Tehát akkor ha nincs meg a kémia és nem is tudna lefeküdni a lány a pasival,akkor is boldogok lehetnek?
2018. nov. 25. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Nagyszüleim külön ágyban aludtak,gyerekek megszületése után már soha nem volt szex,viszont kitartottak egymás mellett halálukig,nagyapám halála után még 15 évig rajta volt nagymamámon a gyűrű.Ezt manapság már nem tudom elképzelni.Fontos a szex.Ha nincs kémia,az olyan mintha egy jóbarátommal élnék együtt.
2018. nov. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Persze, létezhet, ha mindkét fél aszexuális, és nem tartanak igényt szexre, sem a párjuktól, sem mástól. Viszont ha akár az egyik fél is vágyik a szexre, akkor hosszú távon nem fog működni a kapcsolat, mivel más oldalán fogja keresni azt az érzést, amit a párjától nem kap meg.
2018. nov. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Ne haragud, ezért nem tudom, miért kellett letiltanod. Én azt írtam neked, hogy fontos a szexuális vonzalom, de nem a legfontosabb dolog egy párkapcsolatban. Te azt írtad, ha egy nő nem 100%-os az ágyban, akkor a férfi addig megy, míg meg nem találja azt, aki tökéletesen megfelel. Én pedig azt, hogy ennél vannak fontosabb dolgok is. Ne haragudj, de ezen így megsértődni.....
2018. nov. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Nekem fontos lenne a szex, a feleségemet nem érdekli. 17 éve vagyunk együtt, idővel bétát csinált belőlem, így már fel sem merem hozni a témát. Nekem marha rossz így élnem, de mivel az önbizalmamat már porig rombolta, így nincs is merszem félrelépni. Szóval létezhet sírig tartó kapcsolat szex nélkül is.
2018. nov. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

ma 11:42


Persze hogy egy pasi keress mást ha egy nő nem 100%-os az ágyban,ez forditva is igaz.Akkor is a szex a legfontosabb,itt mindenki a kémiára hivatkozik.

Hiába van jó lelke egy pasinak,ha nem kivánod szexuálisan.

Nem csoda amiért itt annyi szüz de rendes srác van..

2018. nov. 25. 12:15
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Szánalom, hogy neked csak ennyiről szól az életed. Csak sajnálni tudlak.
2018. nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na igen fáj az igazság,én mindig öszinte voltam.
2018. nov. 25. 12:26
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
rosszlanyok.hu! Ott találsz 100%-os ágymelegítőt. Hiszen ez a hivatásuk :D
2018. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ma 12:06


"17 éve vagyunk együtt"


És? 30-40 éves házasságok mennek tönkre,és válnak el a felek,láttam már sok ilyet.


papucs vagy és gyáva

2018. nov. 25. 12:29
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

#9

De azt nem látod mivé váltak/válnak majd a szétesett családok tagjai.

Ki vagy te hogy megítéled mások döntéseit, inkább köszönnéd meg, hogy őszintén válaszolnak a kérdésedre.

2018. nov. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!