Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexuális vonzalom nélkül is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális vonzalom nélkül is létezhet sirig tartó párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Egy lány azt mondja hogy tévedek tehát,fontos a szex de nem a legfontosabb.Tehát akkor ha nincs meg a kémia és nem is tudna lefeküdni a lány a pasival,akkor is boldogok lehetnek?
2018. nov. 25. 11:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező: Itt is elolvashatod...


Kívülről bizonyára így látszik. Ti nők nagyon értetek ahhoz, hogyan kell leépíteni még egy alfa típusú férfit is. Tulajdonképpen ha a férfi esetenként nem ken fel a falra, nem megy el más nőkhöz stb., tehát jófiú, akkor szinte minden kapcsolat ide vezet.


Egyetemet végeztem, vezető beosztásban dolgozom, felelősségteljes a munkám, 5 lakásunk van, szilárd az egzisztenciám, van gyerek, minden oké. Na, ez a nagy jólét tesz benneteket vérszívókká.


Nektek a prosztó, bunkó paraszt kell, aki gyúr, akinek adoniszi a teste, akire nedvesedik a bugyi. Akitől napi szinten kell félni, vagy azért mert megver, vagy azért mert más nőhöz megy. Viszont az mekkora euforikus öröm, amikor megkefél, amikor az utcán úgy mész mellette, hogy aki rádnéz, azt szétveri.


Nektek nőknek kell a szenvedés, a kényelem a legnagyobb ellenségetek.


Aztán az a férfi a gyáva és a papucs, aki megteremtette a családja számára a nyugodt környezetet, és biztosít mindent. Én úgy gondoltam, hogy férfiként egy bástyának kell lennem, aki a külvilág zajától, mocskától megvédi a családját. Aztán az van, hogy nem is kívülről kell várni a támadást... Na, erről beszélek.


Aztán amikor elérsz mindent, amit mások lehet hogy sosem érnek el, akkor meg adj fel mindent. Hát persze, az emberek gépek, mit számít az egész. A férfiaknak nincsenek érzelmeik. Tudod, nekem az utolsó szög is egy emlék.

2018. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem működhet. Ebből jön a megcsalás. Az utcán jön szembe egy nő /férfi. És bamm beindul az ember....
2018. nov. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!