Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szolnátok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szolnátok hozzá ha a párotok megverné azt az állatvédő aktivistát aki az öltözéketek miatt le "kegyelten hentesezne" az utcán?

Figyelt kérdés

2018. nov. 26. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Azt, hogy fel is út le is út. Nem támogatom az erőszakot semmilyen formában. Az meg, hogy nekem beszól bárki nem az ő dolga. Én az ilyet mindig ráhagyom az illetőre főleg ha amúgy nem is ismer és úgy szól be. Mindenkinek meglehet a maga véleménye én elfogadom.
2018. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát az elég alpári. És akkor a cigányok a hülyék mi ? Szerintem a párodat küld el orvoshoz és kezeltesd. Neked volt fogalmad arról mit hordasz ?
2018. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
"Könnyes" búcsút vennék tőle és magamba néznék, hogy mégis hogy a viharba nem vettem észre, hogy egy ilyen primitív suttyóval vagyok együtt. Számomra aki agresszivitással oldja meg a konfliktusait, bosszúságait, az nem minősül embernek.
2018. nov. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne feledd, kérdező, hogy a selymes szamár és a kábult puma is állat!
2018. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát, szégyellném magam a párom helyett is, az biztos.
2018. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődnék és csalódnék magamban, hogy ennyire félreismertem.

Ilyen ember mellett amúgy nekem semmi keresnivalóm. Egyrészt nem a tulajdona vagyok, hogy neki meg kelljen védenie, köszönöm szépen, ki tudok állni magamért, ha szükségesnek látom, másrészt meg legyen szíves nem lesüllyedni erre az alja szintre. Ha ennyi önkontrollja sincs, akkor majd nekem is nekem fog esni, ha neki nem tetsző dolgot mondok?

2018. nov. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A házunk előtt néha odagyűlnek az alkoholisták, iszogatnak. A férjem már annyira kifordult magából, hogy a minap nekiment az egyiknek, mert az ittasan beszólt neki valamit. Nagyon összevesztünk emiatt. Nem így kel megoldani egy konfliktust!
2018. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7/7 A te eseted még talán nem olyan durva mint a kérdezőé . Instant le pontozott, de akkor minek írta ki a kérdést ?? Azt várta , hogy itt az emberek szurkolnak neki , hogy verjen agyon egy állatvédőt ?? Vagy mi ?? Nem szeretitek az állatokat ? Van kutyátok ? Tudjátok hogy mopszokból is csinálnak kabátot ? Undorító !
2018. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem értettem ezt az öltözéket, de most már világos. Tehát bundáról van szó. A kérdező által leírt szituáció engem kb. ilyen orosz maffiózó barátnő színvonalra emlékeztet. Egy biztos: nekem tuti nem lenne ilyen párom, alapból ki tudom szűrni az agresszíveket és az idegbeteg egóbajnokokat, másrészt maradok a tökéletesen bevált pufi dzsekinél.
2018. nov. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egy bundáról nem tudom látásra megállapítani hogy műszőr-e vagy igazi, de magam sem vennék fel igazit (nyilván az árán látszik) mert nem értek egyet az állatok iránti kegyetlenséggel. Amúgy meg erőszakos pasival sem lennék együtt aki verekedik, pláne ilyesmiért. Ha egy férfi molesztál és a párom megvéd, az más. De egy ilyen beszólás miatt miért kell verekedni?
2018. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!