Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 évesen 2 gyerekkel 4,7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évesen 2 gyerekkel 4,7 mennyi esély férfit találni komoly kapcsolatra? Elvált 40/n

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 18:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
13%
Az exférjed nem mondott hülyeséget, az utolsónak meg igaza van. Nem mondom, hogy nem találhatsz senkit, de kérdés milyet. A 40-es férfiaknak te öreg vagy, ők huszonévest akarnak, nekem elhiheted, mert én is 40 éves nő vagyok, és gyerekem sincs. Mennyi esély? Elég kevés, kivéve ha esetleg nagyon jól nézel ki, az 50-es, 60-as korosztályból még kifoghatsz valakit.
2018. nov. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%

Akkora baromságot tud némelyik írni.

Pont ugyanannyi esélyed van, mint bárki másnak. Pont, hogy a 40-es pasik keresnek fiatal csitrik személyében csak szexet. Egy 40-es pasinak már általában van gyereke, és pont, hogy már nem akar, ezért keresgél gyermekes nők között, mert jó eséllyel a nő sem akar már gyereket.


Én két gyerekkel maradtam egyedül, nem kerestem párt magamnak, el voltam foglalva, hogy fenntartsam magunkat. És mégis jött egy gyermekes apuka, aki minket akart. Fura, mi?

2018. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%

De hiába akar az összes 40-es elvált férfi gyerektelen, fiatal nőt, mert nem jut nekik.


Nézzük egy példával:


van 100 gyerektelen nő, 100 gyerektelen férfi, és 200 gyerekes házaspár. A házaspárok elválnak, tehát lesz 100 gyerekes elvált férfi és 100 gyerekes elvált nő. A 100 gyerekes, elvált férfi gyerektelen, fiatal nőt akar, akiken osztozniuk kell, a 100 gyerektelen férfivel. Ezért bizony vagy közülük marad jópár egyedül vagy a gyerektelen férfiak nagy része marad egyedül. Szóval ugyanannyi ember marad egyedül mindkét nemből. Tehát ugyanannyi esélye van az elvált gyerekes nőnek is társat találni, vagy 100-100 ember egyedül marad.

2018. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
41%

2: "csak nagyon rosszul választottam első körben! Abszolút nem illettünk össze semmiben!"


Kedves kérdező! Abszolút távol álljon tőlem az ítélkezés bárminemű szándéka is, de lehet egy indszikrét kérdésem? :) Ez még a gyerekek előtt nem érezted így? Még egy gyerek csak-csak be szokott csúszni olyanoknál is, akik mondjuk szakítanak, mert megegyeznek, hogy nem passzolnak össze hosszú távon... de az első után?


De fel a fejjel, szerintem hasonlóan gyerekkel bíró férfiaknál még van szerintem esélyed, bőven! Abban sajnos sokaknak igaza van, hogy a gyerek(ek) lecsökkentik az esélyt, ha statisztikai alapon nézzük a dolgot. :/


De egyébként ha működik az összhang/kémia, akkor az szerintem felülírja ezeket a dolgokat. Ha meg azon görcsöl a másik, hogy gyerekes, akkor azzal meg nincs dolgod. :)


Nekem is volt már olyan női ismerősöm, hogy gyerekkel együtt elfogadtam volna instant, mert "bejött" nagyon. :))) (csak párkapcsolatban volt és tiszteletben tartottam)


Szóval, hajrá! :)


40F

2018. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50% vagy találsz vagy nem.
2018. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%
Mi az a 4,7?
2018. nov. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom az egyik gyerek 4 éves a másik 7.
2018. nov. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen 4 7 évesek.. kaptam egyébként sok privát üzit... Férfiaktól... elvált, gyerekesek.. eszük ágába sincs 20 éveseket komoly kapcsolatra csak szexre. A korukbeli nőkkel tudnának jövőt elképzelni mint kapcsolat. Ha kapcsolatot keresnek..
2018. nov. 27. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!