Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl rajta magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl rajta magam, nagyon megaláztam magam, a szemében?

Figyelt kérdés

Exem hazudott nekem, hogy engem szeretet miközben a volt barátját szerette, és meg is csalt vele, vissza könyörögte magát hozzám, megbocsátottam neki, egy kis ideig együtt voltunk, de nekem már nem ment ez zökkenő mentesen ez kapcsolat, a tüske ami bent volt, megváltoztatott és szakítottam vele egyik este. Másnap jó hülye voltam, felkerestem, hogy megbántam a szakítást és vele szeretnék lenni, de ő már mondta nem látja ennek értelmet és legyen vége. Napokig nem értettem, hogy tette ilyen gyorsan túl magát ezen, és mint később kiderült, "másnap" mikor kerestem, hogy folytassuk, Ő felkereste exét, egyből a szakításunk másnapján. és én hetekig még kerestem, nem zaklattam, csak jó fej voltam vele, "közelbe" akartam lenni, de Ő meg...áhh viselkedése megváltozott felém.


Nagyon megalázottan érzem magam miatta, ha összefutok vele a városban, sajnos nagy esélyél, mert kisváros, mindig egy belső feszültség, félelem kap el, hogy van egy "ember" akinek a szemében így elástam magam, mert hülye módon naiv voltam elhittem szavait. Mert szerettem.


Mit tehetek ilyenkor, hogy dolgozzam ezt fel??

Hogy fogadjam el azt, van egy nő, akinek a szemeben egy emberi nulla lettem?



2018. nov. 27. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Hűlyesség. Csak magadnak beszeled be.

Pont az ellenkezojet kellene higyjed.magadrol.

En helyedbe pont buszke lennek magamra. Mert megtudtam bocsajtani, adtam meg 1eselyt. De hűlye volt es nem kellett neki. Nem tudja mit veszített.

En sokkal nagyobb emelt fõvel jarnek mint az exed. Mert te bemutattad h. ki vagy , ö is bemutatta hogy csak egy ringyó.

Eggyáltalan ossze se hasonlitanam magam vele.

2018. nov. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Eleve baromság volt az, hogy megcsalt és te megbocsátottál neki. Szerintem ha két ember felhőtlen boldogságban úszkál a kapcsolatában, nem fogja megcsalni a másikat. De ahol vannak gondok, valamelyik fél már kényelmetlenül érzi magát benne, az félre fog lépni pofátlanul. Függetlenül hogy nőről vagy férfiról van szó.


Nekem az egyik exem ilyen. Ő is csalt meg pasit.

2018. nov. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ássa el magát ő, hogy egy gerinctelen rb.
2018. nov. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A hiba az ön készülékében van.


Ideje abbahagynod a görcsös ragaszkodást az exed véleményéhez veled kapcsolatban. Ez egy lefutott ügy. Megcsalt, megbocsátottál, nem működött, szakítottál. Ennyi nagyjából a történet.


Miért érdekelne téged, hogy egy ilyen ember szemében mennyit érsz?

2018. nov. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4-es talán mert csorbította az önbizalmamat, talán mert meg jelent valamit és idealizálom, hittem neki. :/


Igen, nagyokat hibáztam, megcsalás után hagynom kellett volna az egészet.

2018. nov. 27. 11:44
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
további jo siránkozást,szerintem mi mar nem tudunk ennél tobbet segíteni.
2018. nov. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél emberi nulla? Nem értelmes dolog ez. Neki volt hova mennie, Te meg azt hitted tudsz változtatni. Ennyi történt, ez nem hőstett vagy megalázkodás. Simán csak egy akció volt. Ettől se több se kevesebb nem lettél.
2018. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2018. nov. 28. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!