Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezdem el mindig olvasga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdem el mindig olvasgatni ezt a kategóriát? MIÉRT?

Figyelt kérdés
Pedig annyiszor megfogadtam már, hogy NEM. Nem szabad. Csak felidegesítenek. Talán mazochista vagyok?

2018. nov. 27. 21:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én már csak a napi szörnyülködés-adagomért járok ide. :D

Amikor túl naivan szemlélném a világot rádöbbentenek az itteni emberek, hogy milyen is az valójában...

2018. nov. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én általában sört iszok közben,e nélkül nincs idegzetem ehhez.
2018. nov. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%
Ezt már én is sokszor kérdeztem magamtól. Időnként kihagyok pár hónapot, úgy nem fordul be annyira az ember...
2018. nov. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem te is “filozófáló”, rágódó típus vagy, aki agyal mindenen, és azért jössz fel erre az oldalra, mert itt kiválóan el lehet töprengeni minden érthetetlen baromságon.
2019. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Valaki egyszer azt írta itt, hogy gyakori rá a nem teljesen normális emberek járnak. Ekkor jöttem rá, hogy én sem vagyok százas, sőt azt is fel ismertem, hogy a legfrusztraltabb pillanataimban tévedek ide, hogy levezessem a keserusegem. De most kifejezetten terápiás céllal jöttem, mert idén ideje kézbe vennem a dolgokat. 😊
2019. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Bocsánat az elirasokert, telorol vagyok ... 😒

#15

2019. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Miért? Talán mert szereted a jó humort. Szeretsz jókat nevetni.
2019. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Engem mindig lehangol, ha kiderül, jó kinézet nélkül egy szart sem érek.
2019. jan. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!