Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy minden női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy minden női kommentelő fel, minden férfikommentelő pedig le van értékelve?

Figyelt kérdés
A komment tartalmátol függetlenül, lehet az akár ugyan az is.

2018. nov. 27. 21:55
1 2 3
 11/21 peca1000 ***** válasza:
12%

Mert itt sok a Feminàci!


Nem tudtad? :)

2018. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
Egyreszt ez igy nem igaz, masreszt jellemzoen a ferfiak(?) szoktak itt sirni es elarasztani az oldalt a nogyulolo, minden no curva stb. megnyilvanulasaikkal.
2018. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
95%
Férfiak nincsenek lepontozva, maximum a nyafi lúzerek.
2018. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%

Mert Land of Confusion nem gyökérkedik, hanem mindig normális válaszokat ad, és benne van a segítő szándék.

Üdv, egy nő! :D

2018. nov. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%

Egyáltalán nincs minden női kommentelő fel és minden férfi kommentelő lepontozva. Látni egyaránt mérhetetlen ostoba válaszokat mind a két nemtől és az ilyen általában le van pontozva. Az már más kérdés, hogy sokszor az olyan válaszok is le vannak pontozva ami egyéni vélemény/dolog. De igazából nem csak ebben a kategóriában van ez így.


Ételek/Italok kategóriába szokott lenni olyan kérdés, hogy mi a kedvenc ételetek?


Az alatt is képesek lepontozni az emberek.


#14. Köszönöm, ez kedves tőled.

2018. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
61%

"Ki mit nyer vagy veszít százalékokkal?"

Én újévkor megfogadtam, hogy felakasztom magam, ha az 57%-ot elérem :(

32/f

2018. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
5%

#16 Ez könnyelmű kijelentés volt.


Hölgyeim jöhetnek a piros pacsik! :-D


Kb, 3-4 teljesen igaz hozzászólásommal értem el a mostani százalékomat. Nem kell hozzá semmi, csak mond ki az igazat a nőkről. Ha nőre igazat szólsz, véged. Már moderátorral is "vitáztam" emiatt, hogy eléggé femináci, férfigyűlölő az oldal. Csak annyit mondtak rá, hogy több a nő, és többet jelentgetnek, akkor meg törölniük kell, ahogy ezt is biztos jelentik, és törlik majd, miután jól lepontozták...

Míg a férfiak azokat sem jelentik, amik tényleg, nagyon megalázóak számukra.

2018. nov. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
89%
És miből gondolod, hogy amit te mondasz, az az igaz? Nem lehet, hogy ezzel van a baj?
2018. nov. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
88%
Én sem vettem észre ezt a tendenciát, jellemzően azok a férfiak vannak lepontozva, akik előadják, hogy minden nő szemét, aljas ösztönlény. Persze ők nyilván nem érzékelik, hogy mi a probléma ezzel, mert szentül meg vannak győződve arról, hogy a tényszerű igazságot mondják, lásd a 36%-os kollégát. Amúgy én konkrétan egy hozzászólást sem jelentettem még az itteni 9 éves pályafutásom alatt, pedig volt egy pár, ami átlépte a jóízlés határait.
2018. nov. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
89%
Ez a hely olyan, mint egy kémcső vagy egy tenyészet. Sokan élik ki fusztrációjukat, fantáziálgatnak vagy ideálokat hajtanak vagy próbálnak felállítani. Ha egy megcsalásnál gerincről beszélsz, szinte biztos, hogy felfelé fognak értékelni. Az értékelősdiből nehéz kilépni, ezért sokan törekszenek rá, hogy olyat írjanak, amit inkább felfelé nyomnak. Sajna a felértékelés sok esetben kösznő viszonyban sincs a válasz minőségével. Kíváncsi lennék, hogy mennyi reménykedő kérdező életét tették rosszabbá az itt kapott naív vagy rosszindulatú (de jónak látszó) tanácsok:)
2018. nov. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!