Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez még normális szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még normális szexuális étvágynak mondható egy 30+-os férfi esetében?

Figyelt kérdés

Mindig is ilyen heti 4-6 volt az, amire azt gondoltam, hogy nekem ideális, ez +/-2 attól függőben milyen a hangulat vagy az energiaszint. Ám akikkel voltam vagy ez szóba került azt mondták hogy hú ez borzasztó sok vagy ne viccelj, napi kettő legalább.

Ez tényleg annyira képtelen szám, hogy ezzel egyedül vagyok vagy van olyan, aki szerint ez a pont jó?

Férfiak és nők válasza egyaránt érdekel, majd nemeteket és korotokat is írjátok az átláthatóság végett.


2018. nov. 28. 19:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
És a nődnek is ennyi szabadideje van, hogy napi hármat bír? Bocs de valahogy nem túl hihető...:-)
2018. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi a sok napi 3-ban? Simán. 🙂
2018. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Biztos fél hogy egyedül marad. Normális nő ilyet nem csinál. Férfi sem mondjuk.

Persze ha egy menet 10 perces az más de azt ne nevezzük inkább szexnek.

2018. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Olcsó provokáció.
2018. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez a szám nőként nekem is ok. De a bújás, puszi, simogatás, a másik izgatása, szóval az előjáték meg kb minden nap beleférne. Ha nagyon "elfajul" és szex a vége az sem baj.


Mi nagyjából hozzuk is ezt, de volt belőle vita hogy a barátomnak sok. Azt mondta hogy úgy érzi magát néha mint egy kifacsart citrom. Akkor mondtam h jó, kicsit lejjebb adok. Végülis kisült hogy mr kifacsart citromnak csak jó az ha mindig van szex, legtöbbször ő kezdeményez én meg mondom h jéé nem is vagy fáradt.

2018. nov. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Azok a nők akik napi 2-t is igényelnek, hogy bírják punciügyileg?


Mert volt barátnőmmel, ha mondjuk 3 naponta tudtunk, az már jónak volt mondható. Másnap biztos fájt neki, úgy elintéztem előző nap, második nap is még úgy határeset, úgy 3. naptól pihente ki magát teljesen, de az igazi az mondjuk ugye úgy volt, ha minél többet pihent.

Pedig úgy igényelte volna "mentálisan" csak éppen fizikálisan nem bírta.

Akik mindennap szexelnek itt a válaszolók közül, azok milyen szexet nyomnak és úgy kb mennyi időt, hogy ennyire bírjátok odalent?

2019. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sokan elmehetnének innen mesekönyvet írni...😂
2022. szept. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!