Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az izmos férfinál nem is csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az izmos férfinál nem is csak az izom, hanem az ebből jövő önbizalom is számít a nőknél?

Figyelt kérdés

Egész életemben vékony voltam, 2 éve nyáron 197 cm-hez 76 kg. Előtte sosem sportoltam, akkor kezdtem edzőterembe járni. Most 94 kg vagyok, erősen vállas, sportos alkat, viszonylag nagy izmokkal és most voltam nem rég egy olyan szép lánnyal, amilyen szépet el sem hittem volna hogy valaha megkaphatok. Az ismerkedés is olyan gördülékenyen ment, mint még soha, megszólítottam ismeretlenül a buszmegállóban, mert láttam hogy bámul, elkértem a számát, első randin csók, második randin szex és tényleg helyes csaj kívül-belül! Régen vékonyként főleg kövér lányoknak vagy nem szép arcúaknak tetszettem.


Olvastam ilyeneket, hogy valaki kigyúrta magát és utána sem volt sikeresebb a nőknél és féltem velem is ez lesz. De valahogy az önbizalmam is nagyon meghozta az edzés, komolyan most alig bírom visszaidézni hogy régen milyen alacsony volt, ahhoz képest ami most van. Ránézek magamra és erősnek, férfiasnak, keménynek látom magam. Hogy igen bas sza meg, ezért én dolgoztam meg rohadt keményen, talán ezernyi órákban mérhető időt rászánva és belegondolva az iskola elvégzése mellett eddig ez a leghosszabb, legkeményebb projekt az életemben. Az arcom is férfiasabb lett, korábban eléggé kölyökképű voltam.


26/F



2018. nov. 28. 10:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalom rengeteget számít, anèlkül veszett fejsze..
2018. nov. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Is. Meg h van akaratereje a hapsinak. Meg jopar ilyen dolog meg.
2018. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%

Az is,meg,hogy végre férfi lettél,plusz kiállást is ad.

Nekem dettó ugyanígy volt,régen amikor 55kilós kis nyomorult senki voltam örülhettem ha pinát látok 15 évesen nem is láttam.

Aztán szépen kigyúrtam magam,preémium ruhákat vettem,mellette egzisztenciát építettem,és volt,hogy randizni se kellett.



Tehát szerintem ez a titok izom + férfias arc(ápolt borosta) + megfelelően belőtt haj + ruhatár + egzisztencia + belső játék + kocsi = piacképes férfi aki válogathat a jobbnál jobb csajok között.



Voltam dagadt is amikor sok CH zabáltam,izmos de dagadt voltam,akkor is volt pár szép lány de inkább a mangalicák mint amikor vékony voltam.

2018. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
197 centisen normális testalkattal és arccal nagyon nehéz rosszul csinálni 😂
2018. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! 3-as, igen azért a többi is alakult, már nem vagyok csóró egyetemista, tényleg jobban öltözöm, talán valamennyire csajozni is tudok (most se szűz voltam már). De mondjuk ha az izom (és az azzal jövő önbizalom) adja a 30%-át a nagy egésznek és az most eléggé felment, akkor érthető a dolog.


Nem tudom azok a férfiak mit csinálnak rosszul, akik kigyúrják magukat és még mindig arról panaszkodnak, hogy sikertelenek a nőknél. Az előbb írtam már tudom, de én tényleg féltem ettől hogy velem is ez lesz, mert sok helyen olvastam.

2018. nov. 28. 11:18
 6/16 A kérdező kommentje:

4-es nem tudom, elég sok 160-170 centis lány küldött el az évek alatt azzal, hogy túl magasnak tart engem magához, pedig én sosem dobnék ki egy lányt az ágyamból csak azért, mert túl alacsony.


Az arcommal annyi gond volt, hogy tényleg nagyon kisfiús (még pár éve is elkérték a személyim sokszor 24 évesen, amikor testépíteni kezdtem) és hogy a szőke hajat nagyon sok nő férfiatlannak gondolja. De most is 26 évesen inkább 23-24-nek néznek, ami szerintem nem jó, mert a nők azokat jobban szeretik huszonévesen, akik idősebbnek néznek ki a koruknál

2018. nov. 28. 11:22
 7/16 anonim ***** válasza:
22%

Így van kérdező,egy férfi legyen idősebb a koránál sőt akár sokkal,plusz 80kg alatt a férfi nem férfi,ezt is mondják :)

Ugyanezt az utat jártam be,egyetemi éveim csak kondizásról,tanulásról meg melóról szóltak.

Úgymond felkészültem,hogy minnél előbb komolyabb karrierem legyen,mert tudtam milyen nők jönnek be,az itteni szemmel nézett cicababák,ehhez meg kellenek dolgok.


Így bulizás helyett életem legkeményebb időszaka az egyetemi évek voltak,örültem,hogy tudtam táplálékkiegészítőket venni,kaját,edzeni,meg néha ruhát.

Kb. 26 évesen kezdtem el csajozni igazából mert semmi értelme nem volt addig,kocsim se volt.

Aztán bepótoltam mindent amikor már sokkal izmosabb lettem,lett kocsim,magas fizum.

2018. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

"Nem tudom azok a férfiak mit csinálnak rosszul, akik kigyúrják magukat és még mindig arról panaszkodnak, hogy sikertelenek a nőknél."

Mondjuk mert ők nem csak a kreatintól bepuffadt, vizes formájukra verik? Aki komolyan gyúr, úgy értem kokszol, annál könnyen alakulhat ki testkepzavar, aminek következtében soha nem lesz magával elégedett, mert mindig jobban akar kinézni, a nem létező tökéletességet hajszolja. Önértékelési problémák, depresszió, komplexusok, azon kívül a sok koksz bekavar a hormonháztartásba, ami szintén problémákat okoz. Na de ők, veletek ellentétben tényleg izmosak

2018. nov. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%

8-as csak nem irigy vagy?

Te aztán honnan tudod mennyire vagyok izmos?

Inkább told le magad edzeni és nem leszel frusztrált és nem fogjuk elhappolni előled a szexi nőket hanem neked is jut majd.


Érdekes a nők imádják az alakom a testem,ennyire nem vagyok izmos :)

2018. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5-6 éve sportolok rendszeresen, én nem a csajozás miatt kezdtem el, egyszerűen sokáig szeretnék egészséges és erős lenni. Nem tervezek 60 évesen lerobbanni. De igen, segít az udvarlásnál, ha ki vagy pattintva.
2018. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!