Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó pasi? Ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó pasi? Ilyen típusú pasi minden (vagy legalábbis a legtöbb) nő álma?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=2_AuwkHCGy0

Mármint a riporterre gondolok. Mindenki egyhangúan egyetért abban, hogy az ilyen extrovertált, szociális, nagy dumás, mindenkivel könnyen haverkodni tudó, laza oldott hangulatú pasikra buknak a nők. Egyszerűen ez számukra az ellenállhatatlan. Ennek az ellentéte, az introvertált, visszahúzódó, szociális analfabéta, aki nem találja a helyét egy társaságban, az pedig az örök lúzer.

Szerintetek ez a (szinte) tökéletes pasi? Csajok, ti ellen tudnátok állni ennek a pasinak?


2018. nov. 29. 15:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
😣😣😥
2018. nov. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenki egyhangúan egyetért abban,"


Ki? Az IQ lájtos haveri köröd?

2018. nov. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem is kifejezetten irritál a csávó, pedig mikor utoljára néztem, még vaginám volt. Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más tetszik, nincs olyan, hogy "minden nő" szerint x jó pasi, y meg nem. Nekem nem tetszenek a pocakos, "macis", bármilyen egyéb módon hájas férfiak, ezerszer jobban bejön egy vékony, sportos pasi. Nem tetszik, hogy ez a (ránézésre) harmincas pasi úgy öltözködik, mint egy tini srác. Nem tetszik, hogy olyan artikulálatlanul beszél, mintha be lenne baxva. És nem tetszik a "nagy dumás, extrovertált" stílus, mert csendes, visszafogott nőként nem tudnék mit kezdeni egy ilyen pasival, max állnék a háttérben és messziről figyelném, ahogy szocializálódik másokkal. Mindig is olyan férfiak tetszettek, akik értelmesek, komolyak, visszafogottak, erkölcsösek, kinézetre pedig a magas, vékony testalkat és a visszafogott, egyszerű, férfias öltözködés, rövid haj és szakáll.
2018. nov. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nekem egy ilyen pasi az álmom.


[link]

2018. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom! Engem egy ilyen csávó inkább taszít!

Ez épp olyan mint az Éjjel Nappal Budapestben (mar évek óta nem nézem), van a Gábor...mindig tok jó nők buknak rá, de sztm amúgy meg egyviszataszitò alak, akinek a személyisége is szamomra taszító.

Vagy pl a Karesz meg a haverja😂

Nem tudom milyen nőknek jon be a videoban szereplő alak. De nekem havernak sem kéne!

N27

2018. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
54%

extrovertált, szociális, nagy dumás, mindenkivel könnyen haverkodni tudó, laza oldott hangulatú pasikra buknak a nők.

főként, hogy az ilyen férfi megy oda a nőhöz, és kezdeményez leginkább. még ennek az ellentéte, meg megakad a nézésnél. a legtöbb nő pedig nem kezdeményező típus.

2018. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16. Na ja igazad van, de ha külsőre nem vonzó számomra hiába rendelkezik az általad említett tulajdonsággal.

Nem ér vele semmit, mert nem fog érdekelni.

2018. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez a "riporter" rendesen beszélni sem tud. És mi ez a ruha rajta? Most 18 vagy 30 éves? A viselkedése is taszító. Igénytelen stílust tükröz az egész pali kívül és belül is.
2018. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Kulsore minden csak nem jo pasi szamomra, szoval nem is neztem tovabb a videot, hogy milyen a beszelokeje. Ha valaki kulsore nem fog meg akkor akar a csillagokat is lehozhatja, de max barat marad.
2018. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
70%

Istenem neeeeee....már megint látom ezt a fickót...Engem a hányinger kerülget tőle..Valamiért az ilyen emberek azt az érzést váltják ki belőlem h egy léccel vagy deszkával agyon verjem :D :D

Baromira irritáló műveletlen suttyó.Egyfolytában játsza az eszét úgy,h sgg hülye.Ő az extorvetáltáltak szégyene...Az ilyeneket úgy hívják mű májer.

Eléggé extorvertált vagyok,és nagy dumás is,..egyszer fogadásból 24orát végig pofáztam haverokkal ..megállás nélkül.Aszem azért mert nem épp lefitymáztam valamelyik másik műmájért aki ilyet csinált..és közöltem h ez 0..

Az ilyen emberek ha betalálnak egyből el hesegetem...

2018. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!