Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben változtál meg a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben változtál meg a párod hatására?

Figyelt kérdés
Hosszabb kapcsolatokra gondolok, és nem olyan változásokra, amivel áldozatot hozott az illető, hanem esetlegesen ő is belátta, hogy előnyére szolgált.

2018. nov. 29. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Háziasabb lettem. Főzök, mosok, takarítok,vasalok, mellette dolgozom.

19voltam mikor osszejottunk, most leszek 22.

2018. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Volt egy exem, aki valahogy jobban bízott benne, mint addig mások, és az ő hatására azóta jobban fel merem vállalni magam, és még aktívabban teszek a céljaimért, például a szakításunk után utaztam először egyedül külföldre.

Viszont mivel az én családom túlságosan beleszólt a dolgunkba, és ő besokallt, pedig kiálltam mellette, de nem tudtunk külön költözni, hogy kevesebb legyen a konfliktus az ősökkel, ő szakított. Nem volt könnyű dolgom utána, mert magamra maradtam, de pont azzal, hogy a hatására magabiztosabb és bátrabb lettem, erősebbé is váltam, és szerintem ennek is köszönhető, hogy nem roppantam bele abba a nyomásba, amit a családom terhelt rám.

2018. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*bennem
2018. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Két hosszabb kapcsolatom volt, az elsőben is sokat változtam de most konkrét példát nem tudok mondani.

De van egy olyan mondásom,hogy minden új ember, akit megismerek,új dolgokat hoz az életembe. Van aki jókat van aki rosszat, de a kapun kell hagyni egy rést, nem szabad mindent kizárni. Pasi vagyok, anyukám ahogy végzi a házimunkát az volt nekem a normális. Aztán kiderűlt exem kb ugyanolyan hatékonysággal tudja csinálni csak számomra kényelmesebben. Ja meg szüzek voltunk amikor összejöttünk és elég jól megtanítottuk egymást erre arra. Na meg előtte önbizalomhiányos voltam utána jöttek a lányok könnyebben.

Második hosszu kapcsolatban kiélhettem az apai ösztöneimet. Akinek van keresztgyereke tudja miről beszélek. Nem kellett mindig együtt lenni a gyerekkel, de mégis sokat tanúltam,hogy kell bánni egy 4 évessel. Ha lesz saját gyerekem ezáltal jobb apuka leszek.

2018. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Nagyobb tisztelettel viszonyulok a környezetem felé. Szinte kamaszként jöttünk össze a feleségemmel, és néha bizony egy utolsó flegma, pofonért kiáltó kis görcsként viselkedtem pl. édesanyámmal, nagynénémmel. A feleségem ilyenkor mindig helyretett, félrehívott és lebaxott, hogy figyeljek oda, kivel beszélek, haverok közt lehet, hogy elmegy ez a stílus, de tudjam már, hogy hol a határ. Igaza volt.
2018. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 .:bezzegrégen:. ***** válasza:
Mi elkezdtunk hasonlitani sokmindenben egymasra.O pl. nyitotabb lett sokmindenben, En pedig pl. a nokkel kapcsolatos eloiteleteimet vetkoztem le, tudok felelosseget vallalni. Hajlamos voltam eljutni addig, hogy feladjak dolgokat, megha ez nem is tortent meg mindig, de ez is elmult. O tett engem azza a ferfiva, aki ma vagyok. Nagyon halas vagyok Neki, sokkal tobb lettem Altala. De ez abszolut ketoldalu folyamat volt, es jopar ev eltelt mig igy alakult. (Jo eg, iden lesz 20eve.) 38F
2019. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!