Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kaptok segítséget, ha ide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kaptok segítséget, ha ide írtok ki kérdést?

Figyelt kérdés
2018. nov. 29. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Általában nem szoktam kapni, de előfordult már az ellenkezője is, bár eddigi tapasztalataim alapján inkább leszólnak és betegnek bélyegeznek..
2018. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Közvetlen segítséget természetesen nem, de sokszor tanulságos mások szemszögéből olvasni megoldásokat vagy saját tapasztalatokat.

Azt nem szeretem itt egyedül, ha valaki amúgy is bajban van erre még rikácsolnak is vele.

2018. nov. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mivel önmagamon kívül senki se tudja a megoldást az életben felmerülő "problémáimra", így soha nem is írok ki semmilyen kérdést.
2018. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Én általában elméleti kérdéseket írok ki, és mindig ide van készítve a popcorn a válaszok olvasgatásakor. Mókás és egyben tanulságos is, ahogy kerekasztal-jelleggel megvitatunk egy-egy jelenséget, humorral és trollkodásokkal megfűszerezve, de olyan válaszokkal is teletűzdelve, amik akár felkavarnak vagy utána napokig nem hagynak nyugodni. Én ebben látom az oldal legnagyobb érdemét, nem feltétlenül a valós történetek kiírásában és megvitatásában.
2018. nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Ha olyat kérdezek, ami túl negatív, akkor a feministák támadnak rám mint "nőgyűlölőre". Ha meg túl pozitív vagyok, akkor megkapom, hogy biztos kamuzok...
2018. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ebben a kategóriában nem lehet.Ugyanis csak hülyék vannak.Fele troll ők legalább tudják hogy hülyék és csak nevetni vannak itt.

A másik fele az okoskodó hülyék,ők veszélyesek mert elhiszik hogy okosságot mondanak.

Szóval azt mondanám,hogyha párkapcsolati problêmád van azt nem itt arra ne itt keress megoldást.

2018. nov. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Régen írtam ki kérdés, mikor nagy rumli volt a fejemben.

Igen, kaptam segítséget. Más megvilágításban mutattak rá a válaszra, mint ahogy valaha is elképzeltem volna.

Kaptam negatív beszólást,letolást. Mit mondjak? Szíven ütött. Mikor magamhoz tértem, rájöttem, nem a tükör tartójára kell haragudnom, mert rossz látni, amit mutat a tükör.

Egy-két agyament mindig lesz, aki örül a más bajának, de ez nem a mi problémánk.

Meggondolandó azért,felmerjem tenni a kérdést, vagy esetleg rohadtul fájni fog az esetleges válasz.

Ha nem akarod tudni a választ, ne kérdezz.

2018. nov. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, volt már rá alkalom.
2018. nov. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Konkrét problémát írtam ki, kaptam rá hasznos választ. Szét se szedtek.

Akkor jellemző a sok haszontalan válasz, amikor eleve a kérdés is ostobaság.

2018. nov. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ismerve az oldal mentalitását, még sosem írtam ki kérdést.
2018. nov. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!