Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom úgy gondolja túlságosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom úgy gondolja túlságosan visszahúzódó vagyok és sosem kezdeményezek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Félek kezdeményezni, elengedni magam, nehogy ne legyek elég jó neki

2018. nov. 30. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Fejlődj.


Az önbecsülés és a személyes érdekképviselet felvállalásával érdemes dolgozni.Biztos vagyok benne, hogy tudod mi a problémád, és azt is, hogy milyenné akarsz válni.


"nehogy ne legyek elég jó neki"


Ez egy nagyon beszédes mondatrész, ugyanis ennek az érzetnek van egy oka, amit célszerű megtalálni és realizálni, hogy tudatosan meg tudd haladni.


Mikor nem feleltél meg, és kinek?


Az igényelt érzelmi támogatást meg nem kapott gyerekeknél fejlődik ki rendszerint ez a komplexus, érdemes megvizsgálni a szülő-gyermek viszonyt.

2018. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Szüleimmel mindig nagyon jó volt/ jelenleg is nagyon jó a kapcsolatom

23 éves vagyok, édesapámra felnézek, édesanyám szinte a legjobb barátnőm.

Túlságosan perfekcionistának tartom magam az a baj, ha valami nem sikerül jól, akkor elbizonytalanodom, legközelebb meg kedvtelenül fogok neki.

Volt egy kapcsolatom, amiben sérültem, azóta nehezen engedem el magam, mindig erre gondolok, hogy mi van ha megint ez lesz, hogy én szeretem, beleadok minden tőlem telhetőt és nem vagyok elég jó neki és mást keres ...

nem tudom mit tehetnék ez ellen

Párommal beszéltünk erről, próbál megérteni, viszont sokszor szerintem zavarja, hogy nyitok és egyből lefagyok és “behúzom a féket”

2018. nov. 30. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!