Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy visszahúzódó fiú,...

Tetszik egy visszahúzódó fiú, gáz, ha kezdeményezek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már több, mint egy éve tetszik egy fiú, alattam jár, de egyidősek vagyunk.

Elég visszahúzódó a srác, én viszont barátkozós típus vagyok. De akik tetszenek, azokat annyira nem könnyű leszólítani.

Nem tudom, hogy én tetszem-e egyáltalán neki. Ő is sokat szokott nézni engem, de ezt lehet, hogy csak flashelem. :D Nem tudom igazából, beszéltem már egyszer vele, körzőt kért, mert nem hozott magával, és egyszer suli után fociztunk együtt pár percet. De tényleg nem tudunk semmit a másikról. Neki nincsen Facebookja, és elég gyakran van haverokkal.

Viszont, ha egyedül lenne, akkor sem tudnék neki mit mondani, vagy beszélgetni vele. Nem okoz akkora problémát leszólítani, inkább csak a téma, hogy mi is legyen az.

Segítsetek, szerintetek mit tegyek? Hagyjam az egészet vagy kockáztassak? Mert, ha nem kockáztatok, nem tudom mi lett volna, ha...:/

Miről lehet egy 16 éves vallásos fiúval beszélni?

Lány,16 :)



2013. okt. 19. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogjátok már fel,hogy nem gáz!
2013. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kezdeményez nyugodtan :)
2013. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De a legtöbb fiú nem tartja gáznak, ha egy lány kezdeményez? A legjobb barátnőm szerint, ne legyek akkora szánalom, hogy én kezdeményezek. De a srác soha nem fog...:S
2013. okt. 19. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tartjuk gáznak.Ez csak mese.
2013. okt. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ÉS honnan tudod, hogy vallásos? Amúgy nem gáz!!!
2013. okt. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnőm rákérdezett az egyik osztálytársánál, mert nagyon jóban vannak, és annyit mondott : "Igen, Ő az osztálytársam, tök aranyos, és Ő is keresztény." De nem tudom biztosan, mert az egyik osztálytársam is keresztény,de csak azért, mert "muszáj" ..:D szóval ezt sem tudom biztosan sajnos
2013. okt. 19. 16:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Középsulis koromban volt egy szép lány, aki gyakran nézett, még egyszer mosolygott is rám, akkor nem értettem mit akar ez a szép lány tőlem, tőlem a ronda, visszahúzódó, nyomi sráctól... Most több év után leesett, hogy mi van, ha bejöttem neki? Egyikünk sem lépett, már sosem tudom meg, mi lett volna, ha...
2013. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!