Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti szoktatok kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti szoktatok kezdeményezni ránézésre visszahúzódó, csendes, visszafogott nőknél?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok és nemrég jöttem rá, hogy soha az életben nem kezdeményezett még nálam senki a való életben, most próbálom megfejteni, hogy mi lehet az oka a dolognak. Gondolom kell, hogy valami szimpatikus legyen a nőben, akár az, hogy csinos, akár az, hogy ránézésre kedves, aranyos stb. Nem hinném, hogy a kinézetemmel probléma lenne, én bőven átlagosnak mondanám magam. Létezik, hogy a külsőmön ennyire látszik, hogy visszahúzódó vagyok és emiatt nem vagyok szimpatikus senkinek?
2018. jún. 8. 20:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
55%

Én szoktam sőt mivel én is visszahúzódó vagyok ezért csak a ránézésre visszahúzódó lányoknál szoktam kezdeményezni.


22/F

2018. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
6%
Ha az ördögnél egy fokkal szebb vagy akkor szinte kizárt, hogy ne próbálkozzanak. Ahhoz valami nagyon komoly dolognak kell lenni veled, hogy ennyire ne kezdeményezzenek, ahhoz viszont, hogy többet megtudjak ahhoz jobban kéne ismernem téged.
2018. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Pedig hidd el nekem, hogy nem érdekem hazudni egy olyan oldalon, ahol senki nem tudja, hogy ki vagyok. Egyedül akkor szoktak velem szóbaállni idegen férfiak, amikor tényleg valami céljuk van a dologgal, azaz nyilvánvalóan nem ismerkedni próbálnak ("légyszi kölcsön adod a jegyzeted?", "bocsi, nem tudod, merre van X utca vagy Y kórház?", "ne haragudj, tudnál adni egy kétszázast, beteg/éhezik a gyerekem/menyasszonyom"). Arra gondoltam, hogy esetleg amiatt lehet, hogy nem érdeklek senkit, hogy nem igazán látszanak az arcomon az érzelmeim, mert régebben a suliban sokat bántottak és megszokássá vált, hogy nem mutatom ki, amit érzek.
2018. jún. 8. 21:05
 4/40 anonim ***** válasza:
14%
NEM! Egyszer hívtam visszahúzódó lányt randira. Egyszer és soha többé! Életem legelcseszettebb randija, a legkínosabb. Kizárt.
2018. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
72%

Ha nagyon visszahúzódó vagy, akkor nyitottságot sem mutatsz.

Ha nem mutatsz nyitotságot, akkor nem fognak nyitni feléd.

Legyél nyitottabb és nyitni fognak feléd.

2018. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
35%

"nemrég jöttem rá, hogy soha az életben nem kezdeményezett még nálam senki a való életben, most próbálom megfejteni, hogy mi lehet az oka a dolognak"


Te szoktál kezdeményezni?

Én vlsz nem akarnám, hogy zaklatással vádoljanak. Akit nem érdeklek, azt minek zargassam?

2018. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
25%
Nem kezdeményezek olyannál, akinél nem látom, hogy nyitott a dolgokra. Ha bemész órára, becsücsülsz a sarokba, nem dumálsz senkivel, aztán hazamész, szerinted mégis hogy és hol kezdeményezzen bárki is?
2018. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

Valóságban kevés normális ember mer próbálkozni, mert ott nagyobb a bukás mint a neten, vagyis szarabbul érinti az embert.


Amúgy igen, volt már pofára esés, de az se rossz tapasztalat, később mosolyog rajta az ember:D Mármint ha tud magán nevetni, ezt pedig muszáj megtanulnia mindenkinek aki nem akar savanyú képpel élni, vagy kárörvendő lenni:D

2018. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

A visszahúzódó nőkkel nehéz, mert a, lehet, hogy okkal ilyen (pl.: megtámadták régebben; rossz neveltetés, stb.), így nehéz úm. megközelíteni őket. De lehet az is, hogy b, alapból ilyenek, ez a természetük része. Ez egyfajta önvédelemként mutatkozhat meg egy férfi előtt, és aki (hapsi) félénkebb, az nem fog merni kezdeményezni (alapból fél az elutasítástól, így már előre borítékolja egy csendesebb nővel szemben).


Azt érdemes csinálni, hogy valamilyen hobbidat bontakoztasd ki, amire felfigyelnek a hapsik és ez mentén biztosan lesz olyan személy, aki érdeklődni fog felőled:).

2018. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

"Akit nem érdeklek, azt minek zargassam?"


Ugyanezt mondhatnám én is. Nem látom egy férfin sem, hogy érdekelném.

Nem tudom, hogy hogyan kell "nyitottságot mutatni", mert egyszerűen nem olyan a természetem. Ha valaki, legyen nő vagy férfi kezdeményez beszélgetést, akkor mindig kedves vagyok, a barátaim, ismerőseim elmondása alapján is kedves, normális vagyok. Egyszerűen csak nem szoktam úgy látni vagy érezni, hogy érdeklek bárkit is.

2018. jún. 8. 21:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!