Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Előfordúlt már veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Előfordúlt már veletek, hogy a férfiak ökölharcba mentek értetek? Mi a véleményetek az ilyesfajta kakaskodásról?

Figyelt kérdés
Gondolom korosztályonként változik a hozzáàllás,szóval kort is ìrjatok.

2018. nov. 30. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

szakadnek a rohogestol:DDD


38

2018. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Volt olyan, hogy az exem nekem állt, mert még mindig nem lépett túl, ezért eljott a munkahelyemre (pincér vagyok) és ott állt nekem, szerencsére csak kB 3 vendég volt. A munkatarsammal, akivel meg alakul a dolog, kijott és megvedett. Jó amúgy nem volt ökölharc, de miután elzavarta az exem, a kezemet a nyakára tette, és nagyin magas volt a pulzusa. Ez tetszett, hogy így törődik velem, de szerencsére volt annyi esze hogy nem kezd el verekedni. Az nekem durva lenne. Jobban szeretem a nyugodt, korrekt, értelmes megoldást a verekedésnel. 22N
2018. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Egyszer egy koncert után tök random pasik elkezdtek egymással kakaskodni, mikor velük beszéltem. Egyértelmű dominancia harc volt, direkt úgy is állt 2, hogy kizárja a másik társaságot, meg már be is szólt nekik stb..


Én meg csak néztem , hogy most mi a fene történik, meg ez most komoly-e. :D:D Siralmas és vicces is volt egybe. :D

2018. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ökölharc még nem volt, röhejes is lenne, mintha azt hinnék, hogy azt választom, aki győzedelmeskedik, és a vesztest meg hagyom ott az utcán elvérezni.

De olyan már volt, amit az utolsó is írt, hogy érezhetően próbálták egymást túllicitálni, ki tud "nagyobbat" mondani, jobb viccet, ki vonja magára jobban a figyelmem, szóban mondhatni verekedtek, de ez azért egészen más színvonal szerintem. Az intellektus harca sosem zavart, a fizikai erőszakot viszont nem csípem.


25/N

2018. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9%
A mai magyar férfiak töketlenebbek ennél.
2018. nov. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!