Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért járna veled jól valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járna veled jól valaki egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Milyen pozitív tulajdonságokat tudnál felsorolni ami kivételes lehet?

2018. dec. 1. 08:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#9 Saját szíved vezet nagyon. :)

Az túlzás, hogy szeretem. Nem ugyanaz minthogy szívesen elmész valahova. Ráadásul az is más, ha szívesen elmennél ha vágyakozást értünk ez alatt. Nekem ezekre nincs szükségem különösebben.

Aztán egy kapcsolatban alapból áldozatkésznek kell lenned, és nem kell egyből olyasfajta megalkuvásokra gondolni, amelyek komoly mertékben károdat szolgálják. Az már papucs kategória amit te péladként felhoztál.

2018. dec. 1. 09:45
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem iszom, -dohányzom, -drogozok, nincsenek barátaim,Í a megoldások híve vagyok és nem a vitáé, a részletekre figyelek. Egy nagy hátrányom van: szeretem a női lábfejeket.
2018. dec. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Fogalmam sincs, egy pozitív tulajdonságról sem tudok.

29F

2018. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#13 Dehogynincs. Épp most mondtad el. Tisztában vagy vele, hog? nincs + tul. Tisztában lenni valamivel egy + tul. :P
2018. dec. 1. 12:41
 15/17 anonim ***** válasza:
Van pénzem, sokat utazom és keveset vagyok otthon.
2018. dec. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nálam rossz pont, ha a hölgy állatbarát. Tapasztalatból mondom nagyon sz444r érzés, ha a kutyáddal csal meg a párod!
2018. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Pár apróság ami jellemző rám: Figyelmesség, nyugodt természet, víg kedély, empátia, kedvesség, segítőkészség, kompromisszumkészség.
2018. dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!