Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedéskor bemutatkozhatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor bemutatkozhatom úgy a nőknek hogy "magas fizetésem" van, ha olyan helyen dolgozom, ahol ilyen mottóval kínáltak munkát nekem?

Figyelt kérdés

Burger Kingről van szó, konkrétan szó szerint ezt írják hogy magas fizetést kínálnak. Ami amúgy nettó 130-150 ezer per hó.


Szerintem ez egyáltalán nem magas fizetés, pláne hogy Budapesten van, de mivel így hirdetik....


Tehát ha én közlöm a leendő pamacsommal hogy magas fizetéssel rendelkező pasi vagyok, akkor hol a probléma?


2018. dec. 1. 18:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ihatott volna rád anyud egy tüskét. 🤗
2018. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemmel mi a helyzet? Multkor mintha egyetemre jártál volna... Még azt áruld már el, hogy miért hívod a nőket pamacsnak? Honnan jött ez?
2018. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 peca1000 ***** válasza:
100%
Az aranyásó pamacsok kedvence leszel :D
2018. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora egy szánalmas lúzert:(
2018. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Na mi van? A legutóbbi pamacsnak nem jött be a luxusétterem, hogy most mással próbálkozol?

Akkora szánalom vagy ember... Nem csodálkoznék, ha még marok marcsa is visszautasítana.

2018. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked a lottó ötössel se lenne csajod, 2év után meg pénzed se.
2018. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 mikeXxX ***** válasza:
Ne etessük a trollt !
2018. dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!