Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki csak szexuálisan vonz, de nem is kedveled meg szeretni se tudnád?

Figyelt kérdés
2018. dec. 1. 19:06
 1/9 Izabella220 ***** válasza:
Persze hogy van.Ezt nevezik csupán kémiának.A sex az testiség,ahhoz nem kell csak vonzalom,persze van akinek érzelem os kell,de az már más kategória.
2018. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Emberek milliói fekszenek össze csak úgy, a szex miatt. Akkor, szerinted nincs?
2018. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi férfiak ìgy vagyunk a nők 80%-val :D

Igen, ez csak testi vágy önmagában teljesen értéktelen. Max egy-két boldog órát eredményezhet

2018. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

persze, hogy létezik!


például ismerek egy csomó nagyon csinos, de elég butuska lányt. szexuálisan vonzanak, igazából, kedvelem is őket, mert aranyosak és kedvesek, de beleszeretni nem tudnék egyikbe sem, egyszerűen szellemileg nem partnerek.

2018. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Nekem a szexhez érzelem kell. Ezek szerint E.T. vagyok.
2018. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van.
2018. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen.

N30

2018. dec. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van.

Egy ismerősöm (49), külsőre nem egy hűdejó pasi, párkapcsolatra pedig akkor sem vállalnám be,ha fizetnének érte. Viszont szexuálisan nagyon vonz, de szerelmes nem vagyok belé. Kiváló modora van, egy igazi úriember, de nem véletlenül van majdnem 50 évesen is egyedül.

Egy éjszakára bevállalnám😜

2018. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ha nem kedvelem akkor nem is tudok vele szexelni.49N
2018. dec. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!