Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megközelítőleg egy fejnyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megközelítőleg egy fejnyi magasságkülönbséggel hogyan kiviteleztek dolgokat?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van 25 cm magasságkülönbség a két fél között.

(Lényegtelen, hogy milyen magassági kategóriába esnek az illetők, lehet az 160-185 vagy akár 180-205 vagy bármi más variáció...)


Mennyire "bonyolult" így az élet?

Milyen érzés így az ölelés?

Hogyan oldjátok meg a csókolózást? Lehajol, felnézel rá és akkor veszi a lapot, belecsimpaszkodsz?

Milyen így a szex? Melyik pózok azok, ahol egyvonalban van a fejetek mondjuk?


Tapasztalatokat szeretnék, mindkét nem szemszögből, ha vannak ilyenek. :)


2018. dec. 1. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Rémes lehet ha valakinek ennyire nincs fantáziája...
2018. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Semmi áthidalhatatlan nincs benne.

32/f

2018. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rémes lehet, ha valaki ennyire nem képes szöveget értelmezni... segítek neked:

"Tapasztalatokat szeretnék"

2018. dec. 1. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Férjem 206 cm, én 164. Ha nem vagytok olyan értelmi szinten mint egy darab kő, nincs probléma. Így nem tudok tapasztalatot írni, mert élünk mint két ember. Ugyan úgy dugunk, ölelkezünk, alszunk együtt, stb.
2018. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Jaaaj ezen ne parázz :), Minden jönni fog magától, fel se fog tűnni a különbség :)
2018. dec. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 duplaD.girl ***** válasza:
74%

A párom 183 cm, én 158 cm.

Még előnye is van, ha magas a pasid. Nem megnehezíti, hanem megkönnyebbíti az életet azáltal, hogy például amit én nem érek el, azt ő eléri a polcokról.


Imádok elveszni az ölelésében!:) Sétánál legtöbbször az én kezem a derekán, neki pedig a vállamon van.


A csókolózásnál én pipiskedni szoktam, amit amúgy is szeretek csinálni, ez némiképp csökkenti a szintkülönbséget, bár nem teljesen. De ő rendre rámszól egyébként ezért, hogy ne tegyem, mert szereti az alacsonyságomat. Csókkor felhajtom a fejemet, és ő pedig le. Ez társasjáték.

De előfordul, hogy csimpaszkodok a nyakán, és élvezem, hogy elbír, én pedig lógok rajta.


A szex? Jó. De nagyon. Bár nem hiszem, hogy ezt a magasságának tudhatom be.

Fekve oldalról, hason fekve, kutyapózban, vagy ölbe ülve nyilván nem. A talpamon lovagló pózban, félig rájalova viszont összeér a homlokunk. Ez a helyzet lehetővé teszi az anális behatolást is.

Meg kell találni a mindkettőnknek kényelmes pózt, mert akkor már napi egy alkalom is kimerítene, és mi kívánjuk három-négyszer, ha idő is van úgy.


Remélem segíthettem, a párom 25, én 24 éves vagyok.

2018. dec. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!