Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Működhet ilyen magasságkülönbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet ilyen magasságkülönbséggel párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Én 164 cm-es pasi vagyok és alakul egy kapcsolat egy 171 cm-es nővel.

Ő azt mondja így szeretett meg de félek hogy ez a különbség frusztrációt fog okozni. Egyébként külsőben is van különbség ő sokkal szebb mint én.


2017. febr. 18. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Igen, működhet, ha nem parázol rá. Ha belemegy a kapcsolatba, ő már végiggondolta, de ha folyton ezen feszengsz viszonylag hamar meglátszik, és ha visszatáncol, akkor majd foghatod a magasságodra megint, ahelyett, hogy észrevennéd, hogy az a nagyobbik gond, hogy ráparázol.

Nekem mindig nálam picivel magasabb pasijaim voltak, pedig éna nagydrab palikat szeretem, az előző folyamatosan ezen parázott, rányomta a bélyegét legalábbis kezdetben a kapcsolatunkra, a másik szájából egyszer sem halllottam, hogy zavarná, és engem sem zavar, örülök hogy ez nem téma köztünk. Nem a magassága teszi a férfit.

2017. febr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Volt itt nemrég egy olyan kérdés, aminél az volt a sztori, hogy az alacsony pasi nem szeretett kézenfogva sétálni az utcán a jóval magasabb barátnőjével, mert azt érezte, mintha az anyjával sétálna. Pedig a lány szerette, de ez rosszul esett neki. Kb. olyan, mintha a pasi nem akarná felvállalni a párját. Te ne ess ilyen hibába - ha a leányzó részéről ez a dolog okés, akkor nyugodtan ugorj fejest a dologba, ilyen bagatell hülyeség ne álljon a boldogságotok útjába. Legyél büszke a párodra és mutogasd ország-világnak.
2017. febr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%

ha neki így tetszel, akkor nem mindegy mi mit mondunk?

én tuti nem állnék le egy 170 centis pasival se, de ez az én dolgom

2017. febr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
persze csak ne legyél önbizalomhiányos a magasságod miatt mert az zavarhatja.
2017. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Csak hülyít a csaj. 164 centis pasi még az alacsonyabb csajoknak sem kell.
2017. febr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a lány is irt ide, és ha a helyén kezelitek, simán müködhet, de amint egyikötöket frusztrálni kezdi a dolog, szakítsatok.

Én nem tettem meg (tul késön), és az alacsonyabb exem eléggé lerombolta az önbizalmam, utálni kezdtem magam, a magasságom, stb.


A párom is alacsonyabb nálam, de férfi, szeret (én is öt), és csomot küzdött értem, mert belém szeretett a magasságom ellenére is.

2017. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!