Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves nők! Hány pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők! Hány pasit fogyasztottatok eddig el, és megtaláltátok e már az igazit?

Figyelt kérdés
2018. dec. 2. 19:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
13%
Minden valaszban szereplo szamot meg kell szorozni kettovel :D
2018. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
11%
#1: Inkább tízzel. Aki meg nullát ír, annak nyugodtan írjunk elé egy egyest. Így nagyjából tiszta képet kapunk arról, hány férfival fetrengtek az itteni huszonéves csajok.
2018. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Egy kapcsolatom volt, kettővel lefeküdtem.

Sajnos az igazi még várat magára.

27 vagyok.

2018. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
Elfogyasztás alatt mit értesz? Húszas éveim végén járok, és 13 szexuális partnerem volt. Nagy része hosszú kapcsolatban, 1-2 kalandom volt ezen kívül, a maradék pedig kapcsolatnak indult, de 1-2 hónap után rájöttünk, hogy nem illünk egymáshoz. Nem hiszek az igaziban, de jelenleg nincs olyan ember a közelemben, akivel komolyabbat el tudnék képzelni.
2018. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%
Franc, ki arulta el, h kannibal vagyok ?
2018. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
29 vagyok, a férjemen kívül 2 tinikori járásom volt (csak csók). Nem tervezek mással lenni, ő a legcsodálatosabb ember, férj és apa, akit csak kívánhatok magamnak és a lányainknak.
2018. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon sok pasival szexeltem már, 40-50. Szingli éveim alatt igazi pasifaló voltam. Most viszont párkapcsolatban vagyok és úgy néz ki, hogy ez igen tartós is lesz :)

23N

2018. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Utolsó : az igen! Csinos is vagy emellé? Legalább őszintén bevallod hogy már átmentek rajtad pár tucatnyian :D
2018. dec. 2. 19:26
 9/25 anonim ***** válasza:
85%

Ne....ha kevesset irnak akkor tuti hazudik, ha sokat írnak, akkor mekkora kva hányan átmenetek rajta😂😂😂vicc.

Nem értem az ilyen fsz kérdések mire jók?

Ja várj...tudom, lepontozni/leszolni/le kvrcazni mindenkut. 🙊🤔👏👏👏

Amugy meg senkinek semmi köze ahhoz ki hány emberrel szexelt...mindenki saját maga körül sepergesse a szemetet!

N27

2018. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%

Én ugyan màr 34 vagyok, de nem tudnàm megszàmolni, nem is akarom, nem érdekel.20-as éveim végén sem tudtam.

Sok férfi volt az életemben.

Pàrkapcsolatban élek, van egy 9 éves lànyom.

2018. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!