Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vonzódnak hozzám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vonzódnak hozzám a nők, akkor ennyi volt, arról fog szólni az életem hogy néha max. Elmegyek prostihoz, aztán ennyi?

Figyelt kérdés

Nagyon tartalmas lesz. igazából minek szarakodni a karrierrel is ha úgyse vonzódnak hozzám a nők?

Azért hogy dobáljam majd magamra később a pénzt? semmi értelme egyedül költeni azt sem.


Értelemszerűen jönne az hogy "legyen hobbid", meg "utazgass" meg a többi marhaság.


Csakhogy az emberi lény társas, ösztönösen vágyik arra hogy valakivel megoszthassa az életét.


Csúnya férfiak, akik nem kellettek a nőknek, nektek miről szól az életetek?


F/27


2018. dec. 3. 01:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

Egy plasztikai sebesz meg tud szepiteni penzert. Nem gondolnad,milyen ugyesek. Ugyh erdemes penzt keresned illetve kisportolni a tested. Sikerulni fog. Mindent be tudsz potolni.

N/36

2018. dec. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Első : lehet segíthetne valamennyit, de rengetegbe kerülne.
2018. dec. 3. 01:25
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem csak topmodellek jöhetnek nálad szóba, akkor találni fogsz társat.
2018. dec. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Úgy nézem azzal van bajod, hogy nincs aki garanciát adna bármire.

32/f

2018. dec. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

"Ha nem csak topmodellek jöhetnek nálad szóba, akkor találni fogsz társat."


Csúnya nők is el szoktak hajtani.

2018. dec. 3. 01:30
 6/19 anonim ***** válasza:

Lassan én már azon sem lepődnék meg, ha a toppmodell csajának a térdét csapkodva röhögnének a bahamákon, hogy egyesek úgy ki tudnak akadni az ilyen kérdéseken, mint 68-as :D

32/f

2018. dec. 3. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%

Neked a személyiséged is taszító.

Esetleg saját magad miatt kéne előrébb jutnod az életben, nem más miatt.

2018. dec. 3. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

Ha önsajnálat helyett szétnéznél,látnád, mennyi csúnya férfinak van párja. Nem mindenkinek jönnek be a selyem macsók.

Legyen jó a szöveged. Udvarias, tisztelettudó, tudj szépeket mondani, és nincs az a nő, aki ne értékelné a gesztust.

Na, nem az ágyig, csak valameddig.:)

Ne sajnáltasd magad, nem akarunk vigasztalni senkit, minden nőnek megvan a saját gondja, nem akarunk az anyja lenni, aki vigasztal, ápol, győzköd, hogy szép az élet, mert ez rohadt fárasztó.

2018. dec. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Engem a pénz vonz nő nélkül is, mert ha már végig kell szenvedni ezt az egészet, legyen könnyebb, jó ha van egy lakásod, egy autód, egy biztos anyagi helyzeted, luxus termékek közül egyedül a kocsik érdekelnek, arra mondjuk milliárdokat is eltudnék verni :D de nem a státusz szimbólumság miatt, hanem mert szeretem őket, menő cuccok, sikeres karrier, elismertség már egyáltalán nem érdekelnek (régen igen), amiket én akarok azt nem lehet pénzen megvenni. Eredeti kérdésre válaszolva lehet prostizni, de minek? Én azzal a tudattal nem tudnám élvezni a dolgot, hogy az a nő akivel vagyok a háta közepére sem kíván és hányingere van tőlem, van akinek persze megy úgy is.
2018. dec. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én inkább igyekszem kizárni az életemből. Barátnő keresést és marok marcsit is.
2018. dec. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!