Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjezett nők, ti mit szólnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjezett nők, ti mit szólnátok ha egy másik férjezett nő kissé flörtölne veletek? Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Egy igazán szép nőre gondolok, szép alakkal! A gyerekink egy suliba járnak és néha kimegyünk kávézni stb.. azt vettem észre hogy közelít hozzám, flörtöl, megérint, simogat stb.. Nagyon vonzó számomra de én úgy hiszem nem vagyok biszex! Titeket hetero nők, izgatna a dolog? 40 N
2018. dec. 5. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg kérdezném tőle, hogy kapu zárási panikja van e? Ha nem, akkor pedig miért 40 felett férj és gyerkőc után jön rá, hogy leszbikus? Hmm..
2018. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak ilyen közvetlen barátnőim, fel nem merülne bennem soha, hogy leszbikusok. Inkább nálad van valami, nem? Te vonzódsz hozzá saját bevallásod szerint, úgyhogy lehet csak odaképzelsz dolgokat a közvetlen, barátságos viselkedése mögé.
2018. dec. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem egyértelműen nyomul, semmit. Ha félreérthetetlen lenne, elmondanám, hogy nem tudom, ő mit és hogyan érz a férjével meg úgy egyáltalán a különböző nemű emverekkel kapcsolatban, de én szerelmes vagyok a férjembe, úgyhogy legyen szíves elfelejteni, bármit is tervez.
2018. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A megcsalás akkor is megcsalás, ha a két fél azonos nemű. Ha nem lennétek házasok és kalandozni van kedvetek, nyugodtan ki lehet próbálni, ki mennyire biszex, de házasként a szex mással tabu.
2018. dec. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem nem izgatna es megkernem h ezt hanyagoljuk. Mi a celja a kerdesednek?
2018. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonló szituban vagyok, bár kávézás nincs, de "véletlen" érintések igen és én vagyok a kezdeményező. Közel 40 évet éltem le úgy, hogy meg voltam győződve hetero mivoltomról, igazából most is meg vagyok, de ez a helyzet (vagyis inkább ő) teljesen összezavart. Az érintést időnként viszonozza, a bókokat fogadja, de fogalmam sincs, hogy ő amúgy hogy áll(na) a nőkhöz.
2019. jan. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!