Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elveszitettem ot egy masik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszitettem ot egy masik lany miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Votl egy pasi, aki eredetileg irantam erdeklodott aztan egy kis idore elvaltak utjaink. Lett baratnoje kozben, amit tiszteltem, nem is kerestem ez ido alatt, csak akkor irtunk, ha o keresett egyebkent semmilyen modon nem akartam a kozeleben lenni, amig valakije van, mert tudtam, hogy az erzesei felem meg nem multak el. Maga mondta. Vegul, amikor megromlott a kapcsolata a batanojevel, azt hittem, itt az alkalom, szakitani fognak es akkor megeshet, hogy belolunk is lehet valami. Ekkor felbukkant egy lany, aki viszont a szo szoros ertelmeben raakaszkodott, allandoan irt neki, hivta helyekre amit en nem akartam, mert meg mindig kapcsolata volt, akarmilyen rossz is. Ez a lany nalam szabadabb, tobb ertelemben is, nem tudtam volna vele felvenni a versenyt es nem is akartam. Soha nem tudok olyan lenni, mit az masik es ezert szerintem eselyem sincs. Amugy a lany hazudott dolgokkal kapcsolatban, velem kapcsolatban is a pasinak mert szerintem valahogyan megtudhatta, hogy a pasija elotte irantam erdeklodott es igy probalt engem a kepbol eltavolitani. Tehetetlennek erzem magam.
2018. nov. 28. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne csüggedj ezen, te tényleg szeretted ezt a férfit, a másik lány viszont csak a saját érdekeit nézte.


Lépj túl ezen, majd jön az a férfi, aki téged akar és nem párkapcsolat mellett szédeleg erre-arra.

2018. nov. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennek a palinak valaha kellettél volna, akkor már az előző barátnő előtt is téged választ.


Te csak a talon punci voltál, akit dugott volna, amíg nincs jobb.

2018. nov. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te soha nem leszel első ennek a pasinak az èletèben.Muszáj lesz elengedned.
2018. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!