Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek egy olyan fiúnak még lehet normális párkapcsolata, aki prostival veszítette el a szüzességét 31 évesen és más módon még soha nem is ért lányhoz?

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
és milyen okok vezettek ehhez?
2014. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy az esély mindenkinek adott. Meg kell vele próbálni élni. A szerelem nagyon hirtelen következik be.
2014. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet persze, de ezt ne nagyon hangoztasd a lányok előtt.
2014. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem inkább férfi?

Attól függ, mi az, ami miatt így alakultak az eddigiek. De mindig van esély a szerelemre, csak a gátló tényezőket kell félretenni. Van, aki 50 évesen találja meg a szerelmet.

2014. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szandi75 ***** válasza:
A prostis dolgot kicseréled egy éjszakás kalandra, egyből jobban hangzik a dolog.Simán lehet normális kapcsolatod szerintem.
2014. szept. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha őszinték akarunk lenni akkor esélytelen.

Gondolom eddig valami érzelmi fogyatékosság miatt nem volt párkapcsolata. Az, hogy 31 évesen elment egy k-hoz, ezen nem sokat változtat.

Frusztrált, önbecsülés, tapasztalat nélkül kisfiú már nem kell korodbéli lánynak.

A tapasztalatlanság meg nem a szexről szól arról, hogy felnőtt vagy de érzelmileg gyerek maradtál, nem voltak meg azok az impulzusok, amik egy normális embernél. Komoly kapcsolat, együtt élés valakivel, hasonlók.

Én 6 év múlva leszek 31, belegondolva akkor már egy olyan párt szeretnék (bőven) akivel leélhetem az életem. Nem egy szerencsétlent, akinek tanítgathatom a legalapvetőbb párkapcsolatai dolgokat.


Persze pontozzatok le, mert a többi forver alone biztos jobban tudja, mint én (25 éves nő) akinek a kérdés szól.

2014. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, talán én is "forever alone"-nak számítok a te szótáradban, ezért reagálnék a csipkelődésedre, szinten csipkelődve :) 31 évesen te örülni fogsz, ha egy férfi rád néz, nemhogy te leszel válogatási pozícióban:D Ha eddig nem találtál olyan férfit, aki elvenne feleségül, én a helyedben elkezdenék izgulni :D
2014. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!