Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány gyermeked lenne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány gyermeked lenne ha minden passzolna hozzá? Mi hiányzik a feltételekből?

Figyelt kérdés
2018. dec. 10. 16:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
16%

Nem lesz gyerekem. Soha de soha :D

Pedig már most tudnám fizetni neki a 18. szülinapi saját lakását, de nem ezen múlik.

2018. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
Kettő, legfőképp az anyagi háttér hiányzik, amíg nincs saját lakás meg amíg ketten is alig férünk el addig nem vállalnám be a gyereket, kettőt pláne nem.
2018. dec. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Két gyerekem lenne: 2 ikerlány, hogy egyszer kelljen otthon maradni szülési szabadságon, de mégse legyen egyke a gyerek. A feltételek, anyagi háttér épülgetnek, de még egyetemista vagyok, úgyhogy nem aktuális a gyerekvállalás. A másik feltétel egy olyan pár, akinek természetes, hogy az elejétől kezdve kérdés nélkül kiveszi a fele részét a házimunkából és a gyereknevelésbő
2018. dec. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
4%
TUlajdonképpen minden passzol, de max. 2, de nagyon max. Inkább egy.
2018. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
8%

Kettő.


Hiányzó feltétel:

gyerekszeretet

2018. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
24%
Minimum kettő, maximum öt, viszont még nem éltem ki magam szexuálisan, nehezen viselem a kötöttséget, és fontos az önmegvalósítás, tehát hiányzik még x év magamra fordított életidő.
2018. dec. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
8%
Egy se. Nekem nem perspektíva, hogy legyen gyerekem.
2018. dec. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Minden megvan hozzá, kivéve a gyerek iránti vágyat a férjem részéről és az anyai ösztönt az enyémről. Így számunkra az ideális szám a szép kerek nulla.
2018. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%

Nem akarnék rossz szülő lenni, nincs meg bennem még minimálisan sem az anyai ösztön, így 0.

Tudom megköveznének ezért, de legalább őszinte vagyok...

2018. dec. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ez a klisés egy nagyfiú egy kislány a szimpatikus. Igazából minden passzol hozzá, úgy vagyunk vele, hogy ha "becsúszik" akkor örülünk neki. De még azért építgetjük mind a ketten a karrierünket, életünket. Egyikőnk sem érzi még úgy, hogy na most már mindenképp gyereket szeretne, de nem bánnánk. Azért természetesen vigyázunk, mindketten azt szeretnénk, ha a baba valóban tervezett lenne. Szóval igazából az elhatározás hiányzik csak a feltételek közül.
2018. dec. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!