Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfitársaim akik nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim akik nem vagytok kapcsolatban, ti hány nőnél próbálkoztok be átlagosan 1 év alatt? 23/F

Figyelt kérdés

2018. dec. 10. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Eggyel. Mindig sikerrel járok, és a továbbiakban nem áll fenn, hogy nem vagyok kapcsolatban. Ez az én karmám.
2018. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igazából 1 éve vagyok egyedül, ezalatt 1 olyan lány van, akinek igazából próbálok udvarolni, és őt komolyan is veszem, de túl reménytelennek tűnik. Valahogy nem kerülök túl a friendzoneból, márpedig ha valaki egyszer odakerült akkor...

Volt ezen kívül is hogy bepróbálkoztam, több is. Az a baj, hogy vagy részeg voltam, vagy lekezelő.

Én már 26 vagyok, 19 éves korom óta folyamatosan párkapcsolatban, szóval már nem félek lányokhoz odamenni, és ha alkalmas a lényegre térni.... Soknak ez nem jön be, vagy én vagyok túl türelmetlen, de nem fogok térden csúszni senki előtt, az száz. Kivéve azt az egyet, de ott csak a térdemet koptatom az a baj.

Nem egyszerű.

2018. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*

*

*

*

a*

la*

lla*

ulla*

nulla*

*nulla*

2018. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Konkrét randira hívás az átlagosan 1 :D Ebből 1 terelt, 2 igent mondott, de valójában nemre gondolt. S mindegyiket megelőzte egy előzetes hosszabb, jó hangulatú párbeszéd.


Azt, hogy kinél lehetne esetleg esély többre, szoktam figyelni, de nem sok pozitív eredménnyel.


27/F

2018. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egynél sem.
2018. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akinél tényleg komolyan próbálkozom, rendes párkapcsolat kialakításának reményében, az olyan 2-3 lány évente. 24/F
2018. dec. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!