Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfitársaim, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, szerintetek aranyos vagy inkább idegesítő, ahogy a nők mindent túlagyalnak, túlkombinálnak, és grandiózus gondolati építményeket emelnek a legegyszerűbb, leghétköznapibb dolgok köré is?

Figyelt kérdés
Szerintem általában aranyos, de néha roppant idegesítő tud lenni. Ti hogy vagytok ezzel?

2018. júl. 31. 00:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Mint most pl. te a hulye altalanositasoddsl?
2018. júl. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Hadd tippeljek: van egy barátnőd, aki ez csinálja.

Ebből ezt a következtetést vonod le: ez a női nem sajátossága, véletlenül sem csak a nőd személyisége.


Én meg a te kérdésedből azt vonom le, hogy minden férfi logikailag kuka, véletlenül sem csak te.

2018. júl. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem bántó éllel tettem fel a kérdést, csak kíváncsi vagyok, más férfiak hogy vannak ezzel. Alapvetően megszoktam, hogy legtöbb nő szeret kombinálni, nem zavar. Akkor idegesít, amikor nem tudok behatolni a gondolati építménybe a tények és a logika eszközeivel, de már ezt is kezelem, ilyenkor várok türelmesen, míg elmúlik a kombinálási roham, és lehet végre racionálisan beszélgetni.
2018. júl. 31. 00:44
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Néha aranyos, néha idegesítő, de leginkább veszélyes.
2018. júl. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem te kombinálsz esetleg mindent túl? :D
2018. júl. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#1

Egyébként az előző kérdező ihlette a kérdésemet, a lány, aki a falon mászó légyben is a barátja exét látja.

2018. júl. 31. 00:47
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

Számomra azért nem aranyos, mert tényleg sokszor egy ártatlan félmondat is olyan lavinát indít hogy a szomszéd Marika néni betegsége is az én hibám lesz..

Úgyhogy számomra ez nem tud aranyos lenni..


Én nagyon sokszor mondtam már a barátnőimnek, hogy ha mondok valamit azt nem azért mondom, mert utalok vele valamire, szókimondó ember révén amit mondok az úgy is van és nem kell se mögé se közé látni semmit az ég világon, ha pedig valami nem tiszta akkor kérdezzen inkább rá, nem vagyok egoista, hogy mindent magamra vennék, szóval ha kétség merül fel bármivel is kapcsolatban akkor inkább öntsünk tiszta vizet a pohárba és beszéljünk róla minthogy ő akarja kitalálni, hogy azt azért mondtam-e mert azzal arra akartam célozni, hogy mi lenne ha én inkább azt mondanám amit ő igazából hallani akar.........

bizonytalanság level 100000. :D

2018. júl. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Tapasztaltam hasonlókat, de nem zavar. A nőket nem tudom komolyan venni. A szex megvan, tőlem azt kombinál amit akar. Hidegen hagy a dolog.
2018. júl. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Aranyosnak max kb. 20-22 éves korig mondanám, egy felnőtt nőnél qrva idegesítő... egyébként egy időben én is hajlamos voltam minden xarba mindent is beleképzelni, de szerencsére én is, és feleségem is kinőttük. Ezek a túlkombinálások csak felesleges feszkót és drámát szülnek, nem vagyunk már kamaszok, nem kell ez...
2018. júl. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

1, Számomra ez a "Férfitársaim" felhívás idegesítő. Enélkül is érthető a kérdés;

2, Nem zavaró, ha egy nő agyal, mert vannak jó ötleteik nekik is. Több szem többet lát.

2018. júl. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!