Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 43 evesen nincs jogsija,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

43 evesen nincs jogsija, anyjaval el, es csak ferjes no szeretoi voltak. Probalkoznatok vele?

Figyelt kérdés
Kepbe jott egy lehetseges jelolt szamomra a munkahelyen. Tetszik a fiu, jol nez ki..vonzodom is hozza. De ezek a tenyek. Felek belemenni. En joval fiatalabb vagyok. Kolleganoim szerint egy luzer, es el kene kerulni..:(
2018. dec. 10. 21:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
27%

A szeretom detto ugyanez, nincs kocsi, tesojaval es annak gyerekeivel el egy ket szobas albiban, a telojat nem tudja feltolteni es neki is ferjes szeretoi voltak.


Halalos karakter, isteni az agyban, total egy hullamhossz neha dolgozik neha nem, szeretonek tokeletes-ferjnek szoba sem johet. Mas kerdes h mar tobb eve egyutt vagyunk es velem tervezi az eletet (az en hibam)

2018. dec. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
De ti most honnan veszitek, hogy a kérdező sokkal fiatalabb? Kérdező, mennyi idős vagy? A jogsi nem számít, a többi viszont problémás személyre utal
2018. dec. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

17

Te ennyire nem érted a viccet?

2018. dec. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
42%

A kérdező nem válaszol...de azt írja a kérdésében,hogy jóval fiatalabb.


Lehet,hogy csak furán hangzik, de mit jelen az a "képbe jött" kifejezés?Ő kezdeményezett, Neked tetszik, vagy párt keresel és valaki javasolta?


Ha a kolléganőid nem ismerik csak az információk alapján véleményezik ne hallgass Rájuk.


Ha Neked bejön ez a pasi legalább 1-2 randit ejtsetek meg, és ismerd meg jobban. Tedd fel a Benned megfogalmazó kérdéseket és meglátod a választ.


Az se biztos,hogy csak férjes szeretői voltak, miért tudnának a kolléganők mindenkiről?


43 évesen az anyjával él...ez megosztó lehet. Az is lehetséges,hogy azt várja, találjon párt és ahhoz alkalmazkodva alakítják ki a közös otthonukat.

De az is lehet,hogy van egy kétszintes ház, ahol külön szinten él Ő és az anyja.


Ha vonzódsz Hozzá adj egy esélyt a találkozóra és játsz nyílt lapokkal, sőt, kérd meg erre Őt is!



Annak több oka lehet miért nincs jogsija. Akár betegség is közrejátszhat, tehát nem biztos,hogy emiatt lúzer.


Pl. kolléganőm is van aki teljesen normális, de enyhe epilepsziás tünetei vannak, ezért 2 évig tünetmentesnek kell lennie,hogy vizsgázhasson.

2018. dec. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszokat. Meglepodtem, mert a jo resze az volt.😁 En 26 vagyok. Nem vagyok aggszuz, nemreg ert veget egy 3eves kaocsolatom. A jogsit lustasagbol nem akarja, de az anyja fuvarozza ide-oda, szerintem ez szanalmas... Igazazok van..kihagyom... Koszonom szepen.
2018. dec. 11. 19:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!