Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim miért nem akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim miért nem akarja megmutatni 5ev után sem a barátnőit? Tudom, hogy nem ide tartozik de ti mi okból nem mutatnatok róluk képeket .3lannyal volt sex kapcsolata elottem. Pár hónapos kapcsolatai voltak

Figyelt kérdés
2018. dec. 10. 22:09
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
86%
Akkor a ezzel azt mondod hogy a pasid is ronda de te vagy a szépséges hercegnő xD szerintem szebbek voltak mint te a pasid ronda ezért volt csak pár hónapig velük mert elhagyták :D
2018. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Kösz kösz
2018. dec. 10. 22:31
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint nem tartozik a jelenlegi páromra, hogy kivel voltam együtt előtte... Szerintem ez legyen az én dolgom. A pasid abszolút jól csinálja, én sem mutogattam az exeim képeit a páromnak. Mégis minek? A múltam részei.

A múltnak azon részeit érdemes megosztani a jelenlegi pároddal, ami kihatással van a jelenedre vagy ami számodra fontos, emlékezetes, főleg jó élmény. Nem gondolom, hogy az exek mutogatása bárhova is tartozna... Szóval engedd el.

2018. dec. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat benne van a szóban hogy pár azaz 2 emberről szol és rájuk tartozik. Miért kene mutogatni . Szex videot nem akarsz hogy hogyan szexelt az exeivel vagy hogyan cumiztak le? Vajon te jobban cimizol -e mint az exek ? Szerintem nincs annal gusztustalanabb mint az hogy mutogatni képeken az exeket a jelenlegi párnak.
2018. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 peca1000 ***** válasza:
75%

Pár hónapos kapcsolatnál még közös kép sem kèszül sokszor.


Lehet, hogy nincsenek is róluk képei.

2018. dec. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
32%
Vagy kamuzik, lehet még senkije nem volt előtted, rondaként nagy rá az esély és nem mondhatta, hogy tapasztalatlan, nem akart kockáztatni...
2018. dec. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Facebook képekre gondoltam

És nem cumiztak le :D úgyhogy

Jó de ha a barátnőd szépen kérne hogy mutasd meg...nem mutatnad meg?

2018. dec. 10. 23:14
 18/26 A kérdező kommentje:
Ha a baratnodnek fontos lenne ,vagy tényleg érdekelne...nem tenned meg? Csak őszintén . Én neki bármit megtennék ...épp ezért zavar H ilyenek miatt tart
2018. dec. 10. 23:17
 19/26 anonim ***** válasza:
90%
Nos, az hogy te a barátod ezzel nyaggatod, az azt jelenti, hogy önbizalomhiánnyal küzködsz. beállíthatod itt magad a világ szépének, ha az exekkel akarod magad összemérni. nem bántásból írom...
2018. dec. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
76%

Hát én lány vagyok, de a párom nem látott képet egyik volt barátomról se, sőt, sose kérdezett róluk.

Ha vmi olyasmit kérne, követelne, amihez szerintem nincs joga (pl fotókat a múltamból), és ráadásul még nem is szívesen teljesíteném, akkor csak azért és minden erőmmel nemet mondanék, hogy éreztessem, hol a határ.

2018. dec. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!