Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim miért nem akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim miért nem akarja megmutatni 5ev után sem a barátnőit? Tudom, hogy nem ide tartozik de ti mi okból nem mutatnatok róluk képeket .3lannyal volt sex kapcsolata elottem. Pár hónapos kapcsolatai voltak

Figyelt kérdés
2018. dec. 10. 22:09
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Hat az te vagy :D

Sztem ha szeretsz valakit akkor megteszel egy ilyen dolgot...nem halsz bele

2018. dec. 11. 00:14
 22/26 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem szerencsés, ahogy hozzáállsz, érzelmi zsarolásnak hívják.

Nem tudom, hány éves vagy, ha fiatal, akkor nem gáz, még érsz majd.

Minden embernek van egy intim szférája, és azt, hogy kivel, mit, mikor és hogyan oszt meg a magánéletéből, múltjából, azt sok minden befolyásolja.

Ebbe a személyes terébe betörni valakinek, általában nem szerencsés és nem is eredményes.

Értem, hogy Neked ez (volt partnerek fotója) nem olyan dolog, amit nehéz megosztani a pároddal, de itt most az ő érzései a mérvadók, mert Te kopogtatsz az ő ajtaján.

Ha nincs vmi nyomós érved és csak a kiváncsiság hajt, akkor gyerekes dolog emiatt erőszakoskodni, a bizalma és biztonságérzete fogja kárát vallani. A jövőben inkább elzár majd dolgokat Tőled, ahelyett, hogy spontán Hozzád fordulna velük.

2018. dec. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Ha én megtehetem akkor ő is. Hamar feszt aval van el H mennyire szeret. Nem értitek
2018. dec. 11. 08:24
 24/26 anonim ***** válasza:
86%
Kerdezo, kb egy 14 eves szintjen vagy erettseg tekinteteben a valaszaid alapjan. Minek neked paekapcsolat eleve?
2018. dec. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24 es mert állítólag ő egy szép nő, csak azt nem tudja, hogy komoly önbizalomhiánnyal küzd :)
2018. dec. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, Te nem érted.

Megtehetné, de nem akarja. Nála nem ez a szeretet mércéje.

Amit mondogatsz, az zsarolás "ha nem azt teszed, amit mondok, akkor nem is szrretsz".

2018. dec. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!