Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit vesztek karácsonyra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit vesztek karácsonyra a pasitoknak/férjeteknek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 10. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%

Egy iPhone XS-t. 😊 Ja, nem, mert nincs barátnőm. De különben azt kapna.

Bocsi, ha csak nőknek szól a kérdés.

2018. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Soha nem ajándékozunk, nem látjuk értelmét. Amire szükségünk van azt úgy is megvesszük magunknak azelőtt, hogy a másiknak egyáltalán lehetősége lenne megajándékozni vele. Tehát semmit. Helyette inkább elmegyünk pár napra valahova együtt.
2018. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1 es semmi baj:) úgyanúgy érdekel, hogy egy férfi mit venne a párjának.

2es énsem látom értelmét, igazából gmailon láttam, hogy egy gucci parfümöt rendelt, de előtte pedig mondtam neki, hogy nem kell semmi ilyen, mert van több is itthon.

Inkább egy csizmát rendelt volna annak sokkal jobban örültem voolna. Tudom tudom ajándék lónak ne nézzük a fogát, de így feleslegesnek tartom.

2018. dec. 10. 22:24
 4/15 anonim ***** válasza:
14%

Igazán nagylelkü ajándékkal készülök, jövöre csökkentem a lehúzást 10%-kal.

25/N

2018. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem személytelen parfümöt és telefont... kap a hobbijához kiegészítőket, ez a bolti ajándék. Kap kézzel készített dolgokat is, ezeket szeretjük a legjobban. A gyerekekkel közösen is készülünk meglepetéssel.
2018. dec. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem szoktunk egymásnak ajándékot venni. Így semmit nem veszunk egymásnak

24/n

2018. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Dumaszínház belépőt :)


30N

2018. dec. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Egy volkswagen passat 6 1.8 tsi-t remélem 🙃
2018. dec. 11. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Rendeltem neki AliExpressről menő korsót, Trónok Harca dizájnnal. Év közben emlegette, hogy mennyire kell neki egy korsó, a Trónok Harcát meg nagyon szereti, szóval ezt kapja. Ja, meg egy karácsonyi csúnya pulcsit, de az nem meglepi, az hagyomány, minden évben veszünk egyet egymásnak, és abban járjuk végig a rokonságot. :)

Idén vettünk lakást, az a megbeszélés, hogy nem veszünk nagy értékben most ajándékot.

2018. dec. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi 9 éve vagyunk együtt,en magamnak veszek ultra szexi fehernemuket karácsonyra amiből kicsomagolhat a ferjem,és máris megvan az ajándéka.😃
2018. dec. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!