Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemtudom elfelejteni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom elfelejteni a volt barátnőmet. Tippek hogy lenne jobb?

Figyelt kérdés
Utólag kiderült hogy sokminden amit mondott az hazugság volt.Mindig őszinte voltam vele,mindent megtettem érte,mindent elmondtam neki,ő sokmindent elhallgatott előlem,titkolózott.Mikor szakítottam vele akkoris aztmondta hogy azért viselkedik hülyén mert egyszerűen maga akar lenni.Eltelt 1 és fél hónap és már mással találkozgat...Annyit kértem hogy őszinte legyen de úgylátom már ezis sok ebben a világban.Rendesen undorodom a nőktől ezek után..Szerintem az ismerkedés lenne a legjobb kiút ebből de nemvagyok rá képes.Normális ez?

2018. dec. 11. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudod, vannak férfiak is akik pont ezen típusok mint a volt barátnőd.Nem is kevesen. Hidd el, kevés idő telt még el, "felejteni" sokkal több kell mint másfél hónap.Töröld ki a számát és a közösségi oldalakról is.Kerüld a vele való találkozást és mindent ami vele kapcsolatos.
2018. dec. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nem teljesen értem... Szakítottatok (pontosabban szakítottál vele), mert nem volt önmaga melletted, nem viselkedett normálisan. Másfél hónap múlva merészelt randizni, és te most gyűlölöd az egész női nemet... Miért is? Szakítottál vele. Ráadásul helyesen, mert rossz volt a kapcsolatotok, nem bíztál benne, amire okot is adott.

Ennek tetejébe te ismerkedni akarsz, miközben forr benned a düh és a gyűlölet... Ne viselkedj tizenéves tiniként.

Egyrészt: nem működött a dolog, vége lett. Hurrá! Nem ragadtál benne még tovább egy rossz kapcsolatban.

Másrészt: nem zaklat, nem kezdett el taktikázni, talált mást, akivel vagy boldog lesz, vagy őt is megszívatja, lényegtelen, mert nem a te dolgod már. Ismét hurrá! Nem kell plusz köröket futkosni, meg ígérgetéseket hallgatni. Az ő élete a továbbiakban nem tartozik rád.

Harmadrészt: ha valójában nem akarsz kapcsolatot, nincs igényed rá, csak "kell", hogy "felejts"... akkor inkább maradj egyedül egy kicsit. Rendezd a fejedben a dolgokat, koncentrálj magadra, és ne egy temetetlen múlttól szenvedő valakit "adj" a következő kapcsolatodba, mert ismét csak zátonyra fut az is, és bőven saras leszel, még több sz*rt szedsz magadra, és az azt következőnek már a nagyobb csomagot adod. Persze, nem fogod érteni, miért megy minden tönkre, és szemét, undorító nők. (Fordított esetben meg férfiak lennének, igazából tök lényegtelen a nem.)

A párkapcsolat alapból sem egyszerű dolog, ne nehezítsd meg még jobban magadnak. Foglalkozz magaddal, a saját életeddel, aztán majd ha készen leszel, akkor kezdj el mást keresni. Ha ez egy hét, akkor egy hét, ha 3 év, akkor annyi.

2018. dec. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!