Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni, elengedni?

Figyelt kérdés
11 hónapja utasított el, nagyon padlóra kerültem. Sosem volt nekem ennyire szimpatikus senki és nem akartam hagyni, megpróbáltam de nem lett jó vége. Pedig annyira éreztem hogy nem vagyok közömbös neki. Szóval már régóta nem láttam és nem is keresem meg semmi, mindent megteszek hogy elfelejtsem de nem megy. Mindig eszembe jut és sokat gondolok vissza milyen volt mikor mindennap láthattam. Mit tudnék tenni?
2018. aug. 14. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Helyes az irány, csak még több idő kell neked ezek szerint.
2018. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te melyik vagy, F vagy N? :)
2018. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nő vagyok
2018. aug. 14. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Az élet megy tovább, majd elfelejted és jön más:)
2018. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kutyaharapást szőrével, ilyenkor kell összejönni egy sokkal jobbal, az majd elfeledteti.
2018. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!